Dzisiaj jest: 10 Czerwca 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Bogumił, Małgorzata, Edgar

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
poniedziałek, 09 lipiec 2018 17:01

Radomski siatkarz w kadrze

Tomasz Fornal, zawodnik Cerrad Czarnych otrzymał powołanie na zgrupowanie reprezentacji Polski w Zakopanem. Będzie to pierwszy etap przygotowań do Mistrzostw Świata.

Komentarz

sobota, 03 marzec 2018 15:42

ZUS kontroluje zwolnienia

W ubiegłym roku w ponad 100 przypadkach ZUS cofnął zasiłek chorobowy. W ponad 50 przypadkach podważył zasadność zwolnienia lekarskiego.

Komentarz

piątek, 02 marzec 2018 17:25

Duża awaria ogrzewania w Radomiu

Ponad połowa miasta nie miała dziś ogrzewania ani ciepłej wody. W trzech punktach Radomia doszło do awarii sieci ciepłowniczych. Od rana nad usunięciem awarii pracowały służby RadPecu.

Komentarz

Jesteśmy gotowi na kompromis i oczekujemy kompromisu – mówią radni PO przed rozmowami na temat zmian w budżecie i Wieloletniej Prognozie Finansowej. Jak dodają, są za budową rehabilitacji, ale po stworzeniu nowego kosztorysu i nie kosztem budowy trasy N-S.

Komentarz

Przy ulicy Marii Gajl otwarta została świetlica „Bezpieczna Przystań”. Miejsce powstało dzięki zaangażowaniu Stowarzyszenia Arka i miasta przy wsparciu unijnych funduszy.

Komentarz

Pierwszy casting do konkursu Miss Polonia 2018 – Ziemia Radomska za nami. Panie, które we wtorek po południu stawiły się w hotelu Nihil Novi, zachwyciły jury nie tylko urodą, ale i osobowością. Kolejne castingi niebawem

Komentarz

Regionalna Izba Obrachunkowa wezwała Radę Miejską do usunięcia rozbieżności między budżetem miasta uchwalonym 30 stycznia br. a Wieloletnią Prognozą Finansową. Rada Miejska na wprowadzenie korekt ma czas do 22 marca.

Komentarz

9 jednostek straży gasiło pożar, do którego doszło dziś przy ulicy Świętego Floriana w Radomiu. Spłonęło poddasze budynku mieszkalnego.

Komentarz

poniedziałek, 26 luty 2018 18:27

Odpowie za spalenie radiowozów

Policjanci zatrzymali 26-letniego mieszkańca Radomia podejrzanego o podpalenie radiowozów. Mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarz

Prezydent Radomia skierował do Regionalnej Izby Obrachunkowej wniosek o uchylenie uchwały budżetowej na 2018 rok w części dotyczącej planu zaniżonych wydatków. Prezydent chce przywrócić do budżetu ponad 7 mln złotych.

Komentarz

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej