Dzisiaj jest: 7 Lutego 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Romuald, Ryszard, Teodor
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

„Bronek. Musisz”

czwartek, 21 maj 2015 16:37
Dział: Wiadomości
Autor 

„Bronek Musisz” - mówi radomska Platforma Obywatelska i zachęca radomian do tego, żeby 24 maja poszli na wybory i zagłosowali na kandydata PO.

 

Członkowie Platformy Obywatelskiej w Radomiu w radomskiej siedzibie PO z kartkami z napisem „Bronek Musisz”. Tuż przed drugą turą wyborów przekonują, że tylko jeden kandydat na prezydenta zasługuje na głos wyborców. To Bronisław Komorowski. - Nie jest to produkt marketingu politycznego, tylko prawdziwy mąż stanu, którym swoim życiorysem, doświadczeniem, pełnieniem wielu funkcji udowadnia, że wie jak wygląda państwo, zna, kocha i rozumie Polaków i chce dla nas jak najlepiej – mówi Jerzy Zawodnik, radny Platformy Obywatelskiej. Zdaniem radomskiej Platformy Bronisław Komorowski to kandydat racjonalny. - Tamten kandydat nie jest w porządku – mówi radna PO, Marta Michalska-Wilk o kandydacie Prawa i Sprawiedliwości. - Nie przedstawia kosztów swoich obietnic, ani nie mówi skąd weźmie pieniądze na te obietnice – dodaje radna. Prezydent Radomia zachęca mieszkańców do tego, żeby w ogóle poszli na wybory, żeby – jak mówi – frekwencja w Radomiu była jedną z wyższych w kraju.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • PO pracuje nad programem „Polska seniora”

  Godne życie, zdrowe życie, aktywne życie – na tych trzech filarach Paltforma Obywatelska chce oprzeć program „Polska Seniora”. Jego założenia konsultowane są w środowiskach seniorów. W Radomiu o programie „Polska seniora opowiadały posłanki PO:Anna Białkowska, Marzena Okła-Drewnowicz, Agnieszka Kołacz-Leszczyńska i Anna Wasilewska.

 • Radni PO: "Mieszkanie Plus to klapa"

  Radni Platformy Obywatelskiej chcą żeby miasto odzyskało tereny przy ulicy Tytoniowej przekazane do potrzeb rządowego programu Mieszkanie plus. Radni PO przygotowują specjalną uchwałę, w której będą chcieli przekazania tej działki spółce Administrator pod budowę tanich mieszkań pod wynajem w ramach Towarzystw Budownictwa Społecznego.

 • Radosław Witkowski z poparciem PO i Nowoczesnej

  Prezydent Radomia Radosław Witkowski, otrzymał poparcie Koalicji Obywatelskiej w tegorocznych wyborach prezydenckich. Koalicję Obywatelską stworzyły Platforma Obywatelska i Nowoczesna. Kandydatką na wiceprezydenta Radomia jest Katarzyna Kalinowska, szefowa radomskich struktur Nowoczesnej.

 • Bezpartyjni chcą odpartyjnić Radę Miejską

  Bezpartyjna Rada Miejska – to główna idea jaka przyświeca Stowarzyszeniu Bezpartyjni Radom. Jak mówią przedstawiciele tego stowarzyszenia, dość już w Radzie Miejskiej wojny polsko-polskiej. Ale okazuje się, że ta wojenka trawa wewnątrz samego stowarzyszenia. Członkostwo w nim zawiesił Kazimierz Woźniak, prezes Radomian Razem.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej