Dzisiaj jest: 13 Sierpnia 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Diana, Hipolit, Maksym

Baltic Bees wraca do Radomia. Ogromny popyt na wejściówki

środa, 02 sierpień 2017 15:46
Dział: Wiadomości
Autor 

W sobotę uroczyste otwarcie Szlaku Pamięci Żydów Radomskich. Upamiętni on najważniejsze miejsca dla społeczności żydowskiej w naszym mieście. To główne wydarzenie tegorocznych Spotkań z Kulturą Żydowską Ślad. Ślad rusza już 3 sierpnia.

 

Dla łotewskich pilotów będzie to trzecia wizyta w Radomiu. Baltic Bees prezentowały swój program podczas Air Show 2013 i 2015. Grupa lata na samolotach L-39 Albatros. Charakterystycznym elementem Bałtyckich Pszczół jest malowanie samolotów. Baltic Bees będzie jedynym zagranicznym zespołem akrobacyjnym, który na Air Show wystąpi. Tymczasem – jak woda – rozchodzą się darmowe wejściówki na sierpniowe pokazy. Ich dystrybucja rozpoczęła się 1 sierpnia. W ciągu kilku godzin od momentu rozpoczęcia dystrybucji pobrano po 25 tysięcy kart wstępu na każdy dzień Air Show. Wejściówki są do pobrania na portalu internetowym e-bilet.pl. Karty wstępu można pobierać nie tylko przez internet. Miasto uruchomiło trzy stacjonarne punkty dystrybucji wejściówek. Można je odbierać w centrach informacji turystycznej przy ul. Traugutta i ul. Rwańskiej w godz. 9.00 - 17.00 oraz w porcie lotniczym na Sadkowie w godz. 9.30-17.30.
Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Air Show 2017 odbędą się na lotnisku na Sadkowie 26 i 27 sierpnia.

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Ceny biletów na Air Show znane. Kiedy sprzedaż ?

  Znane są już ceny biletów na tegoroczne Międzynarodowe Pokazy Lotnicze z okazji 100-lecia polskiego lotnictwa wojskowego, które odbędą się w ostatni weekend sierpnia na lotnisku na Sadkowie.

 • To będzie największe Air Show w historii

  To już pewne. 25 i 26 sierpnia na lotnisku na Sadkowie odbędą się Międzynarodowe Pokazy Lotnicze z okazji 100-lecia polskiego lotnictwa wojskowego. W środę w Warszawie podpisano porozumienie o organizacji pokazów w Radomiu.

 • Umowa na organizację AIR SHOW 2018 podpisana

  W środę, 23 maja w pierwszej Bazie Lotnictwa Transportowego w Warszawie podpisano porozumienie w sprawie organizacji pokazów Air Show 2018. Dokument będzie określał szczegółowo warunki współpracy i wzajemne zobowiązania przy organizowaniu pokazów.

 • To będą największe pokazy lotnicze

  Już 17 państw zadeklarowało swój udział w międzynarodowych pokazach lotniczych, które 25 i 26 sierpnia odbędą się na lotnisku na Sadkowie w Radomiu. Pokazy uświetnią 100-lecie polskiego lotnictwa wojskowego.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej