Dzisiaj jest: 13 Sierpnia 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Diana, Hipolit, Maksym

Darmowe wejściówki na Air Show od 1 sierpnia

poniedziałek, 31 lipiec 2017 15:32
Dział: Wiadomości
Autor 

Od 1 sierpnia będzie można pobierać przez internet darmowe wejściówki na Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Air Show 2017. Dystrybucja wejściówek odbywać się będzie przez portal e-bilet.pl.

 

Na tę informację czekają wszyscy miłośnicy lotnictwa i Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Air Show. Biuro Organizacyjne Air Show 2017 poinformowało o zasadach pobierania darmowych wejściówek, upoważniających do wejścia na teren lotniska na Sadkowie w trakcie trwania pokazów. - Bezpłatne karty wstępu na Air Show 2017 będą dostępne do pobrania od 1 sierpnia w portalu internetowym e-bilet.pl – mówi kapitan Magdalena Busz, rzecznik Air Show 2017.
Darmowe wejściówki będą dostępne tylko przez internet. - Będzie możliwość pobrania bezpłatnych kart w formie elektronicznej do samodzielnego wydruku lub zapisania w formacie pdf na urządzeniu mobilnym – dodaje kapitan Magdalena Busz.
Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Air Show 2017 odbędą się 26 i 27 sierpnia na lotnisku na Sadkowie.

 

Etykiety
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Ceny biletów na Air Show znane. Kiedy sprzedaż ?

  Znane są już ceny biletów na tegoroczne Międzynarodowe Pokazy Lotnicze z okazji 100-lecia polskiego lotnictwa wojskowego, które odbędą się w ostatni weekend sierpnia na lotnisku na Sadkowie.

 • To będzie największe Air Show w historii

  To już pewne. 25 i 26 sierpnia na lotnisku na Sadkowie odbędą się Międzynarodowe Pokazy Lotnicze z okazji 100-lecia polskiego lotnictwa wojskowego. W środę w Warszawie podpisano porozumienie o organizacji pokazów w Radomiu.

 • Umowa na organizację AIR SHOW 2018 podpisana

  W środę, 23 maja w pierwszej Bazie Lotnictwa Transportowego w Warszawie podpisano porozumienie w sprawie organizacji pokazów Air Show 2018. Dokument będzie określał szczegółowo warunki współpracy i wzajemne zobowiązania przy organizowaniu pokazów.

 • To będą największe pokazy lotnicze

  Już 17 państw zadeklarowało swój udział w międzynarodowych pokazach lotniczych, które 25 i 26 sierpnia odbędą się na lotnisku na Sadkowie w Radomiu. Pokazy uświetnią 100-lecie polskiego lotnictwa wojskowego.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej