Dzisiaj jest: 27 Stycznia 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Angela, Jan, Przybysław

Marzena Wróbel wybiera kandydata

wtorek, 19 maj 2015 17:02
Dział: Wiadomości
Autor 

Poseł Marzena Wróbel popiera w II turze wyborów prezydenckich kandydata Prawa i Sprawiedliwości Andrzeja Dudę.

 

Zdaniem posłanki Marzeny Wróbel, kandydat Prawa i Sprawiedliwości ma wiele atutów: - Pana Andrzeja Dudę znam od wielu lat. Znam go od momentu kiedy został ministrem w kancelarii premiera. Od tamtego czasu bardzo go cenię. Uważam, że jest znakomitym prawnikiem i człowiekiem o kryształowej uczciwości. Jest osobą niezwykle pracowitą. O braku poparcia poseł Marzeny Wróbel dla Bronisława Komorowskiego zdecydowały dwa – jej zdaniem - poważne błędy, które popełnił urzędujący prezydent: - Pierwszym było podpisanie ustawy podwyższającej wiek emerytalny w Polsce. Ta ustawa uderzyła przede wszystkim w osoby starsze, a zwłaszcza w kobiety. Bardzo często tracą one prace wieku 50 lat i później pozostają całkowicie bezradne na rynku pracy i nie mogą znaleźć żadnego zatrudnienia. Drugim błędem, jaki zdaniem posłanki Marzeny Wróbel popełnił Bronisław Komorwoski, było podpisanie przez niego konwencji „O przeciwdziałaniu przemocy wobec kobiet”.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Radni PO: "Mieszkanie Plus to klapa"

  Radni Platformy Obywatelskiej chcą żeby miasto odzyskało tereny przy ulicy Tytoniowej przekazane do potrzeb rządowego programu Mieszkanie plus. Radni PO przygotowują specjalną uchwałę, w której będą chcieli przekazania tej działki spółce Administrator pod budowę tanich mieszkań pod wynajem w ramach Towarzystw Budownictwa Społecznego.

 • Konwoje wstydu jadą przez Polskę. Szybka reakcja prezesa PiS

  Po całej Polsce jeżdżą tzw. „konwoje wstydu”, które informują Polaków o nagrodach finansowych jakie otrzymali ministrowie rządu premier Beaty Szydło. Konwój pojawił się także w Radomiu. Chyba spełnił swoją rolę bo Jarosław Kaczyński, prezes PiS zapowiedział oddanie przez ministrów otrzymanych nagród na rzecz... Caritas.

 • Oświadczenie PiS

  Oświadczenie parlamentarzystów PiS Ziemi Radomskiej w sprawie przebudowy Wojska Polskiego:

 • PiS się niepokoi, a magistrat czeka na ruch wojewody

  „Czekamy na ruch wojewody, czyli na podpisanie umowy. Po podpisaniu w każdej chwili jesteśmy gotowi rozpocząć procedury związane z przebudową Wojska Polskiego” – tak władze Radomia komentują zarzuty PiS.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej