Dzisiaj jest: 8 Lutego 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Piotr, Jan, Hieronim

Trwa remont Palcu Konstytucji 3 Maja.

piątek, 30 czerwiec 2017 17:08
Dział: Wiadomości
Autor 

Układana jest nowa nawierzchnia. Prace wykonuje firm BR-Granit z Wrocławia, ta sama, która wykonała szpilkostradę. Koszt prac to ponad 50 tysięcy złotych.

 

Remont nawierzchni Palcu Konstytucji 3 Maja był konieczny, bo wiele płyt jest popękanych, ukruszonych i poluzowanych. Zakres pras jest duży. W sumie do wymiany jest około 250 płyt. Prace już trwają. Wykonuje je firma BR-Granit z Wrocławia, ta sama, która zbudowała na ulicy Żeromskiego szpilkostradę. Pierwotnie prace miały zakończyć się 30 czerwca, ale z uwagi na rożne imprezy miejskie, odbywające się na deptaku, termin zakończenia remontu został przesunięty. Dziś mówi się o połowie lipca. Koszt prac to ponad 50 tysięcy złotych.

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Kamienice Gąski i Esterki doczekają się remontu

  Kamienice Gąski i Esterki stojące na radomskim Rynku, pozostaną w zasobach Muzeum im. Jacka Malczewskiego i zostaną wyremontowane. Takie zapewnienie złożył przebywający w Radomiu marszałek Mazowsza Adam Struzik.

 • MZDiK poczeka na oferty dłużej

  Nie do 8 a do 10 maja Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu czeka na oferty o firm zainteresowanych przebudową alei Wojska Polskiego, Żółkiewskiego i Zwolińskiego. Przesunięcie terminu przyjmowania ofert spowodowane jest dużą ilością zapytań od firm zainteresowanych tym przetargiem.

 • Trwa remont Placu Jagiellońskiego

  Prace wykonuje firma Rosa-Bud. Inwestycja ma zakończyć się w sierpniu. Koszt przebudowy to 6 milionów 400 tysięcy złotych.

 • Trwają roboty drogowe na ulicy Struga

  Uwaga kierowcy i piesi. Na ulicy Struga w pobliżu skrzyżowania z ulicą 25 Czerwca trwają roboty drogowe prowadzone przez Wodociągi Miejskie. Prace spowodowały utrudnienia w ruchu, a także nową jego organizację.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej