Dzisiaj jest: 3 Lutego 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Błażej, Hipolit, Oskar
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

Szpitale w Iłży i Pionkach: komisja wybierała dyrektorów

wtorek, 13 czerwiec 2017 16:54
Dział: Wiadomości
Autor 

Sławomir Idzikowski został wybrany na kandydata na dyrektora szpitala w Pionkach. Na kandydata na dyrektora szpitala w Iłży trzeba jeszcze poczekać, bo żadna z osób nie uzyskała wymaganej większości głosów komisji.

 


Posiedzenia komisji do przeprowadzenia konkursów na stanowiska dyrektorów w szpitalu w Pionkach i w szpitalu w Iłży odbyły się pod koniec ubiegłego tygodnia. O stanowisko dyrektora szpitala w Pionkach ubiegało się dwóch kandydatów: Sławomir Andrzej Idzikowski i Andrzej Kalman. Po indywidualnych rozmowach z nimi komisja przeprowadziła tajne głosowanie. Wymaganą większość głosów uzyskał Sławomir Idzikowski i został wybrany na kandydata na stanowisko dyrektora szpitala w Pionkach.
O stanowisko dyrektora szpitala w Iłży ubiegało się zaś czworo kandydatów: Maria Chmielnicka, Andrzej Kalman, Renata Orawiec i Joanna Mariola Pionka. Po przeprowadzeniu indywidualnych rozmów z kandydatami komisja przeprowadziła tajne głosowanie. W kolejnych trzech głosowaniach żaden z kandydatów nie uzyskał wymaganej większości głosów, zatem komisja nie dokonała wyboru kandydata. Wyniki pracy komisji zostały przedstawione Zarządowi Powiatu Radomskiego, który podejmie ostateczną decyzję.
W przypadku szpitala w Iłży, zarząd w ciągu miesiąca ogłosi nowy konkurs na dyrektora.

Etykiety
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Bezpłatne badania w Radomskim Centrum Onkologii

  W Radomskim Centrum Onkologii realizowany jest program profilaktyki nowotworów głowy i szyi. Finansowany jest ze środków unijnych. Od momentu rozpoczęcia programu, specjaliści z RCO przebadali już około 800 osób.

 • "Perły Powiatu" w Iłży

  Wyjątkowo, bo w Iłży odbył się finał VII Edycji Konkursu Gospodarczego Starosty Radomskiego "Perły Powiatu". Nagrodzone zostały firmy, które w sposób szczególny wyróżniają się swoją działalnością w powiecie radomskim.

 • Będą inwestycje nad stawem w Pionkach

  Teren nad Stawem Górnym w Pionkach zostanie zagospodarowany. Pojawią się m.in. atrakcje dla dzieci, które – jak mówi burmistrz Pionek – przyciągną całe rodziny. Inwestycja zdobyła dofinansowanie unijne.

 • Lekarze będą pracować krócej. Władze szpitali: damy radę

  W całej Polsce, także w Radomiu lekarze wypowiadają klauzule opt-out. Zarówno w szpitalu miejskim, jak i w lecznicy na Józefowie ze strony zarządzających pada zapewnienie, że nie spowoduje to paraliżu. Choć może być mniej komfortowo.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej