Dzisiaj jest: 7 Grudnia 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Agata, Ambroży, Marcin

O Air Show na sesji Rady Miejskiej?

czwartek, 25 maj 2017 16:33
Dział: Wiadomości
Autor 

Prezydent Radomia chce poprosić o zwołanie nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej w sprawie organizacji w sierpniu w Radomiu Air Show. Dziś w magistracie odbyło się spotkanie dotyczące pokazów.

 

W kolejnym już spotkaniu dotyczącym organizacji w sierpniu w Radomiu Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Air Show uczestniczyli obok prezydenta Radomia, przedstawiciele strony wojskowej, Ministerstwa Obrony Narodowej i spółki Port Lotniczy Radom. Jak informuje magistrat, osiągnięto wstępne porozumienie w kwestiach finansowo – organizacyjnych. Prezydent Radosław Witkowski poprosi w piątek o zwołanie nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej, która będzie w całości dotyczyła sierpniowych pokazów. Strona wojskowa zadeklarowała, że ramowy program Air Show przedstawi właśnie podczas sesji nadzwyczajnej, do której ma dojść w czwartek, 1 czerwca.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Ceny biletów na Air Show znane. Kiedy sprzedaż ?

  Znane są już ceny biletów na tegoroczne Międzynarodowe Pokazy Lotnicze z okazji 100-lecia polskiego lotnictwa wojskowego, które odbędą się w ostatni weekend sierpnia na lotnisku na Sadkowie.

 • Będą ulgi dla niepełnosprawnych

  Jak informowaliśmy w poniedziałkowym Teledzienniku, rodziny, w których wychowuje się dziecko niepełnosprawne będą mogły korzystać z szeregu ulg. Radomscy radni jednomyślnie przyjęli wniosek prezydenta w sprawie wprowadzenia w mieście programu „Karta Rodziny z Dzieckiem Niepełnosprawnym”.

 • Są oszczędności. Prezydent chce przesunięć w budżecie

  Ponad 11 milionów złotych, zaoszczędzonych dzięki subwencji drogowej na budowę trasy N-S, prezydent Radomia chce wykorzystać na realizację kilku inwestycji w mieście, między innymi na budowę układu komunikacyjnego wokół Radomskiego Centrum Sportu czy budowę placu zabaw dla Publicznego Przedszkola nr 3. Zgodę na przesunięcie tych pieniędzy w budżecie, muszą wyrazić radni.

 • To będzie największe Air Show w historii

  To już pewne. 25 i 26 sierpnia na lotnisku na Sadkowie odbędą się Międzynarodowe Pokazy Lotnicze z okazji 100-lecia polskiego lotnictwa wojskowego. W środę w Warszawie podpisano porozumienie o organizacji pokazów w Radomiu.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej