Dzisiaj jest: 29 Czerwca 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Benita, Piotr, Paweł
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

SLD o programie Magdaleny Ogórek

czwartek, 07 maj 2015 17:24
Dział: Wiadomości
Autor 

Kampania prezydencka na finiszu. Wśród kandydatów, którzy ominęli Radom jest Magdalena Ogórek, kandydatka SLD. Jej program promowali działacze tej partii.

 

Trudno jest zachęcać do głosowania na kogoś, kto nie znalazł czasu by przyjechać do Radomia i spotkać się z jego mieszkańcami. Ale wizyta Magdaleny Ogórek w Radomiu była planowana. Kandydatka SLD miała pojawić się w naszym mieście 22 kwietnia. – Niestety w tym dniu ze względu na trzy spotkania Pani Ogórek, które przeciągnęły się w czasie, kandydatka SLD nie była w stanie przyjechać do Radomia. Przepraszamy z tego powodu mieszkańców Radomia – mówi Leszek Rejmer, przewodniczący SLD w Radomiu. Leszkowi Rejmerowi, przewodniczącemu radomskich struktur Sojuszu Lewicy Demokratycznej nie pozostało nic innego jak samemu przybliżyć program Magdaleny Ogórek i zachęcić radomian do głosowania w najbliższą niedziele na kandydatkę SLD: - Dla nas najważniejszymi elementami tego programu są działania prorozwojowe. Działania korzystne dla przedsiębiorców, działania związane z nowa ordynacją podatkową i tworzeniem prawa od nowa jak przedstawiała to Magdalena Ogórek – dodaje Leszek Rejmer. Ponadto, jak czytamy, w programie Magdaleny Ogórek znalazły się także: podwyższenie kwoty wolnej od podatku do 20 tysięcy złotych, zwiększenie równouprawnienia kobiet i likwidacja nierówności społecznych oraz tu cytat: zażegnanie widma wojny i doprowadzenie do zniesienia embarga na polskie produkty przez zmianę polityki wschodniej.

Etykiety
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Radomskie SLD świętowało wejście do Unii Europejskiej

  O kolejnej rocznicy wejścia Polski do Unii Europejskiej przypominali radomianom 1 maja na Palcu Corraziego także członkowie radomskiego Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

 • Radom uczci wstąpienia Polski do UE

  Rozdawanie biało-czerwonych flag, konkursy i wspólne odśpiewanie „Ody do radości” - tak w Radomiu we wtorek 1 maja zostanie uczczone nie Święto Pracy, a 14 rocznica wstąpienia Polski do Unii Europejskiej.

 • Bezpartyjni chcą odpartyjnić Radę Miejską

  Bezpartyjna Rada Miejska – to główna idea jaka przyświeca Stowarzyszeniu Bezpartyjni Radom. Jak mówią przedstawiciele tego stowarzyszenia, dość już w Radzie Miejskiej wojny polsko-polskiej. Ale okazuje się, że ta wojenka trawa wewnątrz samego stowarzyszenia. Członkostwo w nim zawiesił Kazimierz Woźniak, prezes Radomian Razem.

 • Kukiz'15 do wyborów samodzielnie, chociaż...

  Do wyborów w Radomiu pójdziemy pod własnym szyldem, czyli nie będziemy wchodzili w żadne koalicje – mówi poseł Robert Mordak, poseł Kukiz'15. Stowarzyszenie nie wyklucza natomiast koalicji w okolicznych powiatach.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej