Dzisiaj jest: 19 Sierpnia 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Konstancja, Emilia, Julian

Śledztwo w sprawie Air Show przedłużone

wtorek, 04 kwiecień 2017 17:10
Dział: Wiadomości
Autor 

Do połowy maja zostało przedłużone śledztwo w sprawie nieprawidłowości przy organizacji Air Show w Radomiu. Śledztwo prowadzi Wydział ds. Wojskowych Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

 

Śledztwo Wydziału ds. Wojskowych Prokuratury Okręgowej w Warszawie dotyczy rozliczeń publicznych pieniędzy na organizację Air Show w Radomiu w latach 2010 - 2015. - 29 września 2015 roku ówczesna Wojskowa Prokuratura Okręgowa w Warszawie wszczęła śledztwo w sprawie niedopełnienia obowiązków przez funkcjonariuszy publicznych pełniących służbę wojskową, odpowiedzialnych za rozdysponowanie środków finansowych, przeznaczonych na organizację Air Show w Radomiu. Ponadto śledztwo dotyczy nieprawidłowego nadzoru nad przepływem tych środków, czym działano na szkodę interesu publicznego – mówi Michał Dziekański, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Jak informuje prokurator Dziekański, śledztwo zostało przedłożone do 10 maja tego roku. Na razie nikomu nie postawiono zarzutów.

Etykiety
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Ceny biletów na Air Show znane. Kiedy sprzedaż ?

  Znane są już ceny biletów na tegoroczne Międzynarodowe Pokazy Lotnicze z okazji 100-lecia polskiego lotnictwa wojskowego, które odbędą się w ostatni weekend sierpnia na lotnisku na Sadkowie.

 • To będzie największe Air Show w historii

  To już pewne. 25 i 26 sierpnia na lotnisku na Sadkowie odbędą się Międzynarodowe Pokazy Lotnicze z okazji 100-lecia polskiego lotnictwa wojskowego. W środę w Warszawie podpisano porozumienie o organizacji pokazów w Radomiu.

 • Umowa na organizację AIR SHOW 2018 podpisana

  W środę, 23 maja w pierwszej Bazie Lotnictwa Transportowego w Warszawie podpisano porozumienie w sprawie organizacji pokazów Air Show 2018. Dokument będzie określał szczegółowo warunki współpracy i wzajemne zobowiązania przy organizowaniu pokazów.

 • To będą największe pokazy lotnicze

  Już 17 państw zadeklarowało swój udział w międzynarodowych pokazach lotniczych, które 25 i 26 sierpnia odbędą się na lotnisku na Sadkowie w Radomiu. Pokazy uświetnią 100-lecie polskiego lotnictwa wojskowego.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej