Dzisiaj jest: 1 Października 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Danuta, Igor, Remigiusz

Awaria systemy radomskiej Karty Miejskiej

czwartek, 23 marzec 2017 17:04
Dział: Wiadomości
Autor 

Awaria dotyczy serwera systemu Karty Miejskiej. Posiadacze karty nie doładują jej ani w punktach MZDiK, ani przez internet. Jak mówi wiceprezydent Konrad Frysztak, problemy potrwaja jeszcze kilka dni.

 

To jedna z najpoważniejszych awarii systemu Karty Miejskiej w Polsce. - Awaria dotyczy serwera, na którym przechowywane są dane Radomskiej Karty Miejskiej. Zespół z firmy, która dostarczyła system, stara się rozwiązać problem – mówi Konrad Frysztak, wiceprezydent Radomia.
W MZDiK odbyło się zebranie dotyczące awarii. Wzięli w nim udział także przedstawiciele firmy R&G Plus, która wdrożyła system w Radomiu. Jak mówi wiceprezydent Frysztak, awaria może potrwać jeszcze kilka dni. - Można powiedzieć: złośliwość rzeczy martwych. Na szczęście pliki są dublowane, aby móc je odtworzyć. Mam nadzieję, że bardzo szybko ponownie uruchomimy system Radomskiej Karty Miejskiej – dodaje wiceprezydent Konrad Frysztak.
MZDiK zapewnia, że ci z radomian, którzy mają doładowane Karty Miejskie mogą normalnie z nich korzystać. Nie doładują natomiast kart ci, którym skończyły się środki.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Rogatka Warszawska czeka na remont. Magistrat szuka pieniędzy

  Mural przedstawiający Dyzia marzyciela z wiersza Juliana Tuwima, zdobi jedną ze ścian dawnej szkoły plastycznej w Radomiu. Autorką muralu jest Natalia Rak, radomianka, absolwentka „plastyka” i Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Od września w budynku mieścić się będzie przedszkole im. Juliana Tuwima.

 • Trwa remont Placu Jagiellońskiego

  Prace wykonuje firma Rosa-Bud. Inwestycja ma zakończyć się w sierpniu. Koszt przebudowy to 6 milionów 400 tysięcy złotych.

 • Ostatnia konsultacja w sprawie inwestycji

  Radomski magistrat przygotowuje się do realizacji inwestycji pomiędzy ulicami Bema, Sowińskiego i Jasińskiego. O tym jak ma wyglądać ten teren na osiedlu XV-lecie przedstawiciele magistratu chcą porozmawiać w czwartek 26 kwietnia z mieszkańcami osiedla. Inwestycja ma się rozpocząć jeszcze w tym roku.

 • MZDiK stracił cierpliwość. 400 tysięcy złotych kar

  400 tysięcy złotych kar naliczył MZDiK firmie R&G Mielec za wadliwie działające w Radomiu biletomaty. Jak mówi Dawid Puton, rzecznik MZDIK, kary są efektem opieszałości mieleckiej firmy w naprawie biletomatów mimo wielokrotnych próśb i napomnień ze strony MZDiK.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej