Dzisiaj jest: 4 Lutego 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Weronika, Mariusz, Andrzej
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

Wyróżnieni za bezpieczeństwo. Gala BRD

wtorek, 07 marzec 2017 16:01
Dział: Wiadomości
Autor 

13 osób wyróżniła Mazowiecka Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego za działania na rzecz edukacji w zakresie BRD. Gala wręczenia wyróżnień odbyła się w Resursie Obywatelskiej.

 

Galę przygotował Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu. - Cieszę się, że państwo z nami jesteście. Temat bezpieczeństwa każdemu z nas jest bliski. Każdy chciałby się czuć bezpiecznie w swoim otoczeniu. Ale żeby o to zadbać, żeby ta się móc czuć to wystarczy też nasze codzienne zachowanie, zadbanie o najbliższych – mówił podczas gali Dariusz Piątek, dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Radomiu. Mazowiecka Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego nagrodziła osoby, które w sposób szczególny troszczą się o bezpieczeństwo i edukują w tym zakresie najmłodszych. Dlatego pierwsza grupa wyróżniony to nauczyciele i dyrektorzy szkół i przedszkoli: Marek Skoczylas (nauczyciel PG nr 3 w Radomiu), Małgorzata Suligowska (dyrektorka PSP nr 15 w Radomiu), Barbara Ślusarczyk (dyrektorka Przedszkola Samorządowego w Zakrzewie), Kamil Śmiechowski (nauczyciel, Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu), Elżbieta Wargacka (dyrektorka PSP w Zwoleniu), Małgorzata Zych (dyrektorka PSP w Kozłowie, gm. Jastrzębia) oraz Sławomir Żak (nauczyciel z PSP nr 3 w Kozienicach). Marek Skoczylas, Małgorzata Suligowska, Barbara Ślusarczyk, Kamil Śmiechowski, Elżbieta Wargacka, Małgorzata Zych, Sławomir Żak Kolejna grupa wyróżnionych to osoby, które z racji swoich zawodów lub stanowisk zajmują się bezpieczeństwem, ale znacznie poza zakres swoich obowiązków wychodzą. Wyróżnienia otrzymali Bartosz Bednarczyk, komendant hufca ZHP Radom-Miasto, nadkomisarz Jacek Choroś, kierownik referatu ruch drogowego w Lipsku, Marian Czerski, wójt gminy Sieciechów, Marian Kuś, wójt gminy Przyłęk, Katarzyna Nagrodzka menedżerka Galerii Słonecznej oraz Mirosław Solecki ze Starostwa Powiatowego w Zwoleniu. Spotkanie w Resursie Obywatelskiej uświetnił występ Hummi Accordion Band z Zespołu Szkół Muzycznych.

Etykiety
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny w Kozienicach

  W Radomiu i na terenie powiatu radomskiego trwa akcja „Jesteś widoczny – jesteś bezpieczny”. W czwartek w zajęciach z bezpieczeństwa w ruchu drogowym, które organizuje radomski Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego, wzięli udział uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Kozienicach.

 • Odblaski trafiły do uczniów PSP nr 1 w Radomiu

  Autobusu radomskiego PKS-u uległ częściowemu zniszczeniu w wyniku pożaru komory silnika. Do zdarzenia doszło około godziny 15 na ulicy Maratońskiej. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

 • Jesteś widoczny z WORD

  Ponad stu uczniów z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 33 w Radomiu otrzymało odblaski w ramach kampanii „Jesteś widoczny – jesteś bezpieczny”. Przedstawiciele Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego zaprezentowali uczniom zasady bezpieczeństwa na drodze i zachęcali do noszenia odblasków.

 • Odblaski ratują życie

  Radomski WORD przekonuje, że warto nosić odblaski. Bo odblaski poprawiają bezpieczeństwo. Akcje „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny” oraz „Wyprawka dla pierwszaka” to kontynuacje działań, które prowadzone były także w roku ubiegłym.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej