Dzisiaj jest: 3 Lutego 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Błażej, Hipolit, Oskar

ZUK naprawi schody przy ulicy Domagalskiego

poniedziałek, 27 luty 2017 15:37
Dział: Wiadomości
Autor 

Zakład Usług Komunalnych naprawi schody znajdujące się tuż za wyjściem z dworcowego tunelu przy ulicy Domagalskiego. O naprawę schodów apelują mieszkańcy Radomia.

 

Przebudowa peronów i torowiska na radomskim dworcu kolejowym oraz budowa tunelu kosztowały 100 milionów złotych. Niestety, po wyjściu z tunelu w kierunku osiedla Ustronie zaczyna się „inny” świat. Wiele do życzenia pozostawiają schody prowadzące do przejścia dla pieszych jak i same chodniki na ulicy Domagalskiego. Chodniki i schody wymagają pilnego remontu. Mieszkańcy zwracają także uwagę na zbyt wysokie krawężniki na wysokości przejścia dla pieszych. - Nowa nawierzchnia na ulicy Domagalskiego jest bezpośrednim wynikiem poprowadzonych tamtędy dróg objazdowych podczas trwania inwestycji związanych z wiaduktem nad torami kolejowymi. Podległe mi służby miejskie wykonają opuszczenie krawężników – mówi Konrad Frysztak, wiceprezydent Radomia. Zostaną także wyremontowane schodki prowadzące do tunelu. Jak zapewnia wiceprezydent Konrad Frysztak, pieniądze na te prace, znajdą się w tegorocznym budżecie miasta.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Kamienice Gąski i Esterki doczekają się remontu

  Kamienice Gąski i Esterki stojące na radomskim Rynku, pozostaną w zasobach Muzeum im. Jacka Malczewskiego i zostaną wyremontowane. Takie zapewnienie złożył przebywający w Radomiu marszałek Mazowsza Adam Struzik.

 • MZDiK poczeka na oferty dłużej

  Nie do 8 a do 10 maja Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu czeka na oferty o firm zainteresowanych przebudową alei Wojska Polskiego, Żółkiewskiego i Zwolińskiego. Przesunięcie terminu przyjmowania ofert spowodowane jest dużą ilością zapytań od firm zainteresowanych tym przetargiem.

 • Trwa remont Placu Jagiellońskiego

  Prace wykonuje firma Rosa-Bud. Inwestycja ma zakończyć się w sierpniu. Koszt przebudowy to 6 milionów 400 tysięcy złotych.

 • Trwają roboty drogowe na ulicy Struga

  Uwaga kierowcy i piesi. Na ulicy Struga w pobliżu skrzyżowania z ulicą 25 Czerwca trwają roboty drogowe prowadzone przez Wodociągi Miejskie. Prace spowodowały utrudnienia w ruchu, a także nową jego organizację.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej