Dzisiaj jest: 31 Stycznia 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Marcelina, Ludwik, Jan

Wybrano najlepszego dzielnicowego Radomia

poniedziałek, 06 luty 2017 16:23
Dział: Wiadomości
Autor 

Sierżant sztabowa Izabela Wrzesień z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu została wybrana najpopularniejszym dzielnicowym 2016 roku w garnizonie mazowieckim. Była to ósma edycja konkursu.

 

Głosowanie na najlepszego dzielnicowego trwało miesiąc. Mieszkańcy Radomia głosowali za pomocą ankiet. - Ja zawsze powtarzam, że dzielnicowy to pierwszy kontakt obywatela z policją. Dzielnicowy to taki lekarz pierwszego kontaktu, który nie tylko powinien leczyć, ale także zapobiegać. To on ma najlepsze rozpoznanie i wiedzę, jeżeli chodzi o środowisko lokalne – mówi podinspektor Piotr Kostkiewicz, komendant miejski policji. Po przeliczeniu głosów z ankiet, które wpłynęły od mieszkańców, okazało się, że najlepszym dzielnicowym w Radomiu za rok 2016 jest sierżant sztabowa Izabela Wrzesień z trzeciego Komisariatu Policji w Radomiu. Pani sierżant zdobyła 1640 głosów. Jak sama mówi, bycie kobietą w zawodzie dzielnicowego, pomaga. - Pomaga czasami. Ale tak jak w życiu, bywa, że mężczyźni nie chcą być represjonowani przez kobietę i wtedy chcą pokazać swoją wyższość. Nie udaje im się to – mówi sierżant sztabowa Izabela Wrzesień, najlepszy dzielnicy 2016 w Radomiu. 1640 głosów oddanych na sierżant sztabową Izabelę Wrzesień to najlepszy wynik wśród wszystkich dzielnicowych z komend miejskich i powiatowych na terenie garnizonu mazowieckiego. Tak dobry wynik, to zasługa – zdaniem zwyciężczyni - przede wszystkim ciężkiej pracy. Drugie miejsce w konkursie zajął aspirant sztabowy Dominik Pucułek z komisariatu I, a trzecie sierżant sztabowy Marcin Błesznowski z komisariatu II.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Są oszczędności. Prezydent chce przesunięć w budżecie

  Ponad 11 milionów złotych, zaoszczędzonych dzięki subwencji drogowej na budowę trasy N-S, prezydent Radomia chce wykorzystać na realizację kilku inwestycji w mieście, między innymi na budowę układu komunikacyjnego wokół Radomskiego Centrum Sportu czy budowę placu zabaw dla Publicznego Przedszkola nr 3. Zgodę na przesunięcie tych pieniędzy w budżecie, muszą wyrazić radni.

 • W szpitalu miejskim powstanie nowy oddział rehabilitacji

  Radomski magistrat ogłosił przetarg na budowę oddziału rehabilitacji w szpitalu miejskim przy ulicy Tochtermana. Inwestycja ma być gotowa w 2020 roku i jak zapowiada prezydent Radosław Witkowski, nowy oddział rehabilitacji ma spełniać standardy europejskie.

 • Mateusz D. skazany

  Na 5 lat więzienia sąd skazał w środę 28-letniego Mateusza D., oskarżonego o spowodowanie w lipcu ubiegłego roku na ulicy Mieszka I w Radomiu wypadku, w którym zginęło starsze małżeństwo. Dodatkowo Mateusz D. dostał 10-letni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

 • Wojewoda mazowiecki nie odpuszcza

  Wojewoda mazowiecki Zdzisław Sipiera zaskarżył do Naczelnego Sądu Administracyjnego wyrok Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, dotyczący uchylania decyzji wojewody o wygaszeniu mandatu prezydenta Radomia Radosławowi Witkowskiemu.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej