Dzisiaj jest: 3 Lutego 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Błażej, Hipolit, Oskar
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

Waldemar Kordziński nowym wiceprezesem Radkomu.

wtorek, 28 kwiecień 2015 16:23
Dział: Wiadomości
Autor 
Adam Suliga został odwołany z tego stanowiska przez Radę Nadzorczą. Jak powiedział nam nowy wiceprezes, propozycję objęcia tego stanowiska otrzymał od prezydenta Radosława Witkowskiego. Przyjął ją bo – jak mówi – z Radkomem jest związany emocjonalnie. Był już wiceprezesem tej instytucji za kadencji prezydenta Zdzisława Marcinkowskiego. Przez ostanie osiem Waldemar Kordziński pełnił funkcję dyrektora Delegatury Urzędu Marszałkowskiego w Radomiu. Nowy wiceprezes będzie musiał zrezygnować z mandatu radnego. Jego miejsce w radzie ma zastąpić Magdalena Lasota. W poniedziałek, 4 maja nowy wiceprezes ma się spotkać z prezydentem Radomia. Do sprawy wrócimy.
Etykiety
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Bomba ekologiczna na wysypisku? Radkom zaprzecza

  Wysypisko śmieci na Wincentowie jest tykającą bombą ekologiczną– przestrzega Robert Mordak, poseł ugrupowania Kukiz'15. Według posła Radkom odzyskuje i przetwarza zbyt małą ilość gazu ze składowiska. Pozostała część może doprowadzić do wybuchu. Z tezami nie zgadza się Radkom.

 • Zmiany w Radkomie. Szef PO wiceprezesem

  Waldemar Kordziński, pełniący do tej pory obowiązki prezesa jest już oficjalnie prezesem Radkomu. Nowym wiceprezesem spółki został Zbigniew Banaszkiewicz, szef radomskiej Platformy Obywatelskiej.

 • Będzie cmentarz dla zwierząt w Radomiu

  Pierwszy w historii Radomia cmentarz dla zwierząt, oficjalnie nazywany grzebalnią powstanie na Wincentowie, obok schroniska dla bezdomnych zwierząt. Zdaniem władz miasta grzebalnia jest potrzebna, bo wiele osób zwłoki swoich zwierząt zakopuje w lesie lub przydomowym ogródku. A to jest niezgodne z prawem.

 • Zmiany w spółce Radkom

  Waldemar Kordziński, dotychczasowy wiceprezes spółki Radkom będzie przez najbliższe miesiące pełnił obowiązki prezesa tej spółki. Dotychczasowemu prezesowi, Marianowi Kozerze, wygasła kadencja i nie został ponownie powołany na to stanowisko przez Radę Nadzorczą.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej