Dzisiaj jest: 7 Lutego 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Romuald, Ryszard, Teodor

Dwóch mężczyzn nie żyje. Czad?

czwartek, 02 luty 2017 17:29
Dział: Wiadomości
Autor 

Dwóch mężczyzn w wieku około 60 lat straciło życie prawdopodobnie w wyniku zatrucia czadem. Okoliczności śmierci mężczyzn ustali sekcja zwłok. Do tragicznego zdarzenia doszło w jednym z domów przy ulicy Kozienickiej.

Zwłoki, które znajdowały się w domu odkrył jeden z sąsiadów. - Wracałem rano ze sklepu i wstąpiłem do tego domu, żeby ich odwiedzić. Kiedy wszedłem do środka zobaczyłem, że obaj leżą. Jeden na łóżku, drugi na podłodze – opowiada sąsiad. Na miejsce przyjechała straż pożarna i pogotowie. Niestety, obu mężczyzn nie udało się uratować. - Kiedy przyjechaliśmy, dom był otwarty. Na posesji stał sąsiad, który nas powiadomił. Ratownicy w środku znaleźli dwóch, nieprzytomnych mężczyzn. Wynieśli ich na zewnątrz. Lekarz pogotowia, który przybył na miejsce stwierdził zgon – mówi starszy kapitan Sławomir Zarzycki, zastępca dowódcy JRG 2 PSP w Radomiu. W domu mieszkało dwóch mężczyzn w wieku około 60 lat. Jeden z nich był właścicielem posesji. Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną śmierci obu mężczyzn mógł być czad. Przybyły na miejsce prokurator zarządził sekcję zwłok, która pozwoli ustalić rzeczywiste przyczynny śmierci mężczyzn.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Seniorzy 65 plus otrzymają czujniki czadu

  Zakład Doskonalenia Zawodowego – Centrum Kształcenia Zawodowego w Radomiu dostarczy radomskim seniorom – za darmo – czujniki czadu. ZDZ wygrał konkurs na przeprowadzenie wśród seniorów 65 plus, kampanii o niebezpieczeństwach związanych z tlenkiem węgla. Konkurs ogłosił Wydział Zdrowia Urzędu Miejskiego.

 • Radomscy seniorzy otrzymają czujnik czadu

  Radomscy seniorzy 65 plus będą mogli otrzymać za darmo czujniki czadu. Czujniki będą rozdawane w ramach kampanii o zagrożeniach jakie niesie ze sobą tlenek węgla.

 • Mateusz D. skazany

  Na 5 lat więzienia sąd skazał w środę 28-letniego Mateusza D., oskarżonego o spowodowanie w lipcu ubiegłego roku na ulicy Mieszka I w Radomiu wypadku, w którym zginęło starsze małżeństwo. Dodatkowo Mateusz D. dostał 10-letni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

 • Policja rozpoczęła akcję „majowy weekend”

  Na ulicach Radomia, drogach powiatu radomskiego i drogach Mazowsza, rozpoczęła się w piątek policyjna akcja „majowy weekend”. W związku ze zwiększona ilością majowych wyjazdów, pojawi się zdecydowanie więcej patroli policyjnej „drogówki”.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej