Dzisiaj jest: 7 Lutego 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Romuald, Ryszard, Teodor
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

Sezon na studniówki. Nietypowy Polonez w ZDZ

poniedziałek, 23 styczeń 2017 15:15
Dział: Wiadomości
Autor 

To dzień wyjątkowy, bardzo ważny, jedyny taki w życiu. To krok w dorosłość - mówili uczniowie Zakładu Doskonalenia Zawodowego na swoim balu maturalnym. Sezon studniówkowy w pełni.

 

Wiele godzin ćwiczeń. Przygotowania zarówno w szkole, jak i na sali. Wszystko po to, żeby podczas studniówki wszystko wyszło perfekcyjnie. Bal w ZDZ im. 72 Pułku Piechoty rozpoczął się od Poloneza, choć uczniowie zdecydowali się w połowie nieco taniec ożywić i wprowadzić pewne innowacje. Poloneza „okrasili” m.in. „kaczuszkami”. To w końcu taniec ludzi młodych, ale powoli wkraczających w dorosłość. - To jest krok w przyszłość, jesteśmy bliżej matury, bliżej dorosłego życia. - Raz w życiu jest studniówka i dlatego jest ważna – mówili uczniowie.
Dla Katarzyny Kołodziejskiej była to już kolejna studniówka, w której uczestniczyła jako dyrektor szkoły. Ale każdy, kolejny bal to wiele emocji. - Jest to wyjątkowy wieczór dla dyrektora szkoły. Mijają 3 lata odkąd młodzież zaczęła edukację w liceum, 4 lata edukacji w technikum. Wchodzili do szkoły pełni niepewności, a dziś są dorosłymi ludźmi. Wyglądają pięknie. Jesteśmy pełni podziwu dla nich - mówiła dyrektorka ZDZ im. 72 Pułku Piechoty w Radomiu.
A uczniowie zapewniali, że w dniu studniówki będą skupiali się na dobrej zabawie, a nie na tym co wydarzy się za 100 dni.

Etykiety
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
TV Dami

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Radomski ZDZ otrzymał certyfikat MON

  Trzy szkoły z Radomia, Lipin i Białobrzegów prowadzące klasy mundurowe wezmą udział w II edycji pilotażowego programu „Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych”. W czwartek wiceminister obrony narodowej Wojciech Skurkiewicz wręczył wymienionym szkołom certyfikaty MON.

 • Miłość ma wiele imion

  Szkoła ZDZ w Radomiu zaprosiła młodzież do udziału w I Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim i Poezji Śpiewanej. Frekwencja i poziom ucieszyły organizatorów.

 • Do białego rana. Studniówka „Gastronomika”

  Do białego rana bawili się na swoim balu studniówkowym maturzyści Zespołu Szkół Spożywczych i Hotelarskich w Radomiu. W balu uczestniczyło blisko 140 uczniów Gastronomika.

 • Za sto dni matura. Ale na razie... czas studniówek

  Trwa sezon studniówkowy. Bardzo dużo studniówek odbyło się w miniony weekend, ostatni weekend przed feriami. Odwiedziliśmy LO im. dra Tytusa Chałubińskiego i Zespół Szkół Skórzano-Odzieżowych, Stylizacji i Usług.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej