Dzisiaj jest: 27 Stycznia 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Angela, Jan, Przybysław
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

Radom świetlną stolicą? Etap I wygrany

piątek, 20 styczeń 2017 15:16
Dział: Wiadomości
Autor 

Radom wygrał w I, regionalnym etapie konkursu na „Świetlną stolicę Polski”. Teraz miasto rywalizuje w finale ogólnopolskim. Głosowanie trwa do 31 stycznia.

 

„Świetlna stolica Polski” to ogólnopolski konkurs na najpiękniej świątecznie oświetlone miasto w Polsce. I etap, czyli głosowanie prowadzone w poszczególnych województwa zakończono. Radom, a właściwie Świąteczne iluminacje w mieście, zdobyły największe uznanie internautów. Tym samym miasto nad Mleczną zwyciężyło w I etapie i zakwalifikowało się do finału ogólnopolskiego. Za wygraną w etapie regionalnym Radom otrzyma energooszczędny sprzęt AGD o wartości 10 000 złotych z przeznaczeniem na dowolny cel dobroczynny. Teraz czas na głosowanie w wielkim finale. Oddawać głosy można pomiędzy 19 a 31 stycznia. Na zwycięzcę czeka tytuł „Świetlnej stolicy Polski”, a także sprzęt AGD o łącznej wartości 50 000 tysięcy złotych, który zostanie przeznaczony na cele społeczne. Głosować można wysyłając sms-y, lub za pośrednictwem internetu. Szczegóły konkursu dostępne są na stronie internetowej swiecsie.wp.pl.

Etykiety
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Pieśni patriotyczne w PSP nr 15

  Konkurs Pieśni Patriotycznej w PSP 15 odbył się dopiero po raz trzeci. Ale w przyszłości impreza ma stać się radomską tradycją. Bo to dobra okazja do szerzenia patriotyzmu i szansa dla muzycznych talentów.

 • Konkurs rozstrzygnięty

  W XIII LO im. Polskich Noblistów w Radomiu rozstrzygnięto konkurs przyrodniczy „Parki Narodowe Polski Północnej”. W finale konkursie startowały reprezentacje pięciu szkół z ternu Radomia i powiatu radomskiego.

 • "Mój Radom" z kartonu

  W XIII Liceum Ogólnokształcącym im. Polskich Noblistów w Radomiu, rozstrzygnięto konkurs na małą formę przestrzenną „Mój Radom”. W konkursie mogli wziąć udział uczniowie szkół podstawowych. Ich zadaniem było wykonanie makiet znanych budynków w Radomiu.

 • Radom na 8. miejscu, wygrał Zamość

  Radom zajął 8 miejsce w konkursie Świeć się z Energą. Zwyciężył Zamość, który zdobył prawie 75 tys. głosów. Do Radomia, jako jednego z finalistów konkursu, trafi sprzęt AGD o wartości 10 000 zł

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej