Dzisiaj jest: 4 Lutego 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Weronika, Mariusz, Andrzej
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

Usunęli awarię. Wraca ciepło

środa, 18 styczeń 2017 17:20
Dział: Wiadomości
Autor 

Dziś została usunięta awaria sieci ciepłowniczej przy ulicy Toruńskiej. Od wczoraj przerwy w dostawie ciepła mieli mieszkańcy Borek, Wośników, i Zamłynia

 

Do awarii sieci ciepłowniczej u zbiegu ulic Wierzbickiej i Toruńskiej doszło kilka dni temu. Ale wcześniej ze względu na zbyt niskie temperatury RadPec nie mógł przystąpić do prac. Usuwanie awarii RadPec zaczął wczoraj. I właśnie ze względu na te prace wstrzymane zostały wczoraj dostawy ciepła i ciepłej wody do mieszkańców trzech radomskich osiedli: Borek, Wośnik i Zamłynia, a także obiektów przy ul. Toruńskiej. Początkowo RadPec przewidywał, że dostawy ciepła wznowione zostaną w czwartek, ale udało się ten czas skrócić. Dziś, gdy byliśmy na miejscu awarii z naszą kamerą, główna usterka już była usunięta, ale jeszcze trwały prace kończące. Jak poinformowała spółka na swojej stronie internetowej Awaria sieci ciepłowniczej została usunięta o godz. 5.30 i stopniowo przywracane były właściwe parametry pracy sieci i węzłów cieplnych.

Etykiety
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

  • MZDiK stracił cierpliwość. 400 tysięcy złotych kar

    400 tysięcy złotych kar naliczył MZDiK firmie R&G Mielec za wadliwie działające w Radomiu biletomaty. Jak mówi Dawid Puton, rzecznik MZDIK, kary są efektem opieszałości mieleckiej firmy w naprawie biletomatów mimo wielokrotnych próśb i napomnień ze strony MZDiK.

  • Ciepło wróciło do radomskich mieszkań

    Służby techniczne Radomskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej RadPec, usunęły awarię sieci ciepłowniczej w trzech punktach Radomia. Awaria pozbawiła ogrzewania mieszkańców południowej części miasta. Usuwanie awarii trwało ponad 24 godziny.

  • Duża awaria ogrzewania w Radomiu

    Ponad połowa miasta nie miała dziś ogrzewania ani ciepłej wody. W trzech punktach Radomia doszło do awarii sieci ciepłowniczych. Od rana nad usunięciem awarii pracowały służby RadPecu.

  • Problemy techniczne F16 podczas pokazów w Radomiu

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej