Dzisiaj jest: 4 Lutego 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Weronika, Mariusz, Andrzej

Hala dla różnych klubów

środa, 04 styczeń 2017 16:42
Dział: Wiadomości
Autor 

W przebudowanej sali sportów walki na Borkach trwa wyposażanie obiektu. Wkrótce mają tam rozpocząć się pierwsze treningi. Wciąż jednak nie wiadomo, które kluby skorzystają z obiektu.

 

 

Poszczególne pomieszczenia jeszcze świecą pustkami. Ale wkrótce to się zmieni. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ma już plan co znajdzie się wewnątrz obiektu.
- Będą wszystkie potrzebne worki i gruszki treningowe. W największej sali stanie ring – wylicza Grzegorz Jandula, prezes MOSiR.
W urządzeniu sal treningowych pomaga pracownikom MOSiR m.in. twórca radomskiego kick boxingu Włodzimierz Trzeciak.
- Widziałem wiele obiektów na świecie. Byłem w sali, w której ćwiczyli bracia Kliczkowie – zaznacza Włodzimierz Trzeciak, prezes Kick Sportu Radom.
W obiekcie jest sauna, co pomoże zawodnikom podczas zbijania wagi.
- Ponadto są w nowej sali różne urządzenia sanitarne. Do tej pory było z tym różnie – mówi Grzegorz Jandula.
W sumie obiekt spełnia standardy nowoczesnej sali treningowej. Wydaje się, że powinien umożliwić prowadzenie zajęć na wysokim poziomie.
- To znakomita sala do specjalistycznych treningów – podkreśla Włodzimierz Trzeciak.
Co ciekawe, zainteresowanie obiektem jest niewielkie. Niektórzy trenerzy obawiają się, że dzielenie sali z innymi klubami utrudni szkolenie. MOSiR jest jednak dobrej myśli i czeka na wnioski o korzystanie z obiektu. A kiedy już rozpoczną się treningi młodzi pięściarze będą mogli pozować do zdjęć przy portrecie mistrza olimpijskiego Kazimierza Paździora.

Etykiety
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Paweł Sochalski

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Warsztaty taneczne z gwiazdą

  Agnieszka Kaczorowska, popularna aktorka i mistrzyni tańca, przygotowała dla radomskich dzieci prezent z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. We wtorek poprowadziła w hali MOSiR-u taneczne warsztaty.

 • Trzy razy złoto

  Trzy tytuły mistrza Mazowsza kadetów zdobyli zawodnicy radomskich klubów podczas turnieju w Płocku. Pierwsze miejsce w tych zawodach oznaczało także kwalifikację do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

 • Konflikt na linii Klub Piłkarski Broń Radom–MOSiR

  Jak już informowaliśmy, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przekaże ponad 2 miliony złotych na budowę w Radomiu drugiego punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Lobbingiem na rzecz tej inwestycji pochwalili się radomscy parlamentarzyści PiS. Ale wiceprezydent Radomia Jerzy Zawodnik mówi, że nie lubi jak ktoś chwali się czymś czego nie zrobił.

 • „Noc Zemsty” i wielki rewanż

  Michał Żeromiński stoczy w sobotę rewanżową walkę z Łukaszem Wierzbickim. Będzie to jeden z pojedynków podczas imprezy Polsat Boxing Night.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej