Dzisiaj jest: 27 Stycznia 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Angela, Jan, Przybysław
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

Komunikacja w święta

piątek, 23 grudzień 2016 16:30
Dział: Wiadomości
Autor 

Uwaga – w Wigilię większość autobusów będzie jeździła tylko do godz. 20.00. Objazdy w rejonie Józefowa i Firleja dla linii 4 i 13.

 

W Wigilię autobusy komunikacji miejskiej będą jeździć tylko do około godziny 20:00. Wyjątek stanowią linie 7 i 9, które będą kursowały z ograniczoną częstotliwością przez całą noc. Wieczorem wykonają one tylko wybrane kursy, natomiast od godziny 0:00 będą jeździć jak w niedziele. W sobotę autobusy wszystkich linii miejskich będą jeździły według rozkładów sobotnich. Ale na na liniach 4, 12 i 13 częstotliwość kurowania będzie zwiększona. Linia nr 4 będzie jeździła w wigilię w godzinach około 9:30-15:00 co 10 minut, linia 12 - co 15 minut, linia 13 - co 15 minut. W sobotę dla linii 4 i 13 będą obowiązywały w rejonie Józefowa i Firleja objazdy. Dojazd autobusów do cmentarza na Firleju będzie możliwy tylko od ulicy Mieszka I. W niedzielę, czyli w Boże Narodzenie oraz w poniedziałek autobusy będą jeździły według rozkładów niedzielnych; We wtorek, środę, czwartek i piątek – zgodnie z rozkładami z dnia powszedniego. Do 30 grudnia jest zawieszone kursowanie linii 20, jeżdżącej na trasie Malczew - Ustronie/Radomskiego. Linia ta kursuje wyłącznie w dni nauki szkolnej. Punkt sprzedaży biletów przy ulicy Traugutta 2, przy dworcu PKP, będzie czynny w sobotę w godzinach 8:00-14:00. Punkty przy ulicach Malczewskiego oraz Limanowskiego będą w tym dniu zamknięte.

 

Etykiety
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • MZDiK zamknie ulicę Wernera

  Trwa przebudowa skrzyżowania ulic Szarych Szeregów, Mireckiego i Wernera. Przebudowa pociąga za sobą utrudnienia w ruchu. I na takie utrudnienia od poniedziałku będą musieli przygotować się kierowcy. Dal ruchu zostanie zamknięta ulica Wernera, na odcinku od hal mięsnych do skrzyżowania.

 • MZDiK zamyka ulicę Mireckiego. Będą utrudnienia

  W radomskiej „Łaźni” trwa XXV Ogólnopolski Turniej Śpiewających Poezję. W tym roku odbywa się innej formule. Nie ma konkursu. W sobotę w Łaźnia zaprasza na koncert mega gwiazdy - wystąpi Stanisław Soyka. O szczegółach koncertu mówi Beata Drozdowska.

 • Kukiz'15 chce dymisji dyrektora MZDiK

  Członkowie radomskich struktur Kukiz'15 żądają dymisji dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Radomiu. Dlaczego ? Powodów – ich zdaniem - jet wiele. Jednym z nich jest niegospodarność Piotra Wójcika.

 • MZDiK stracił cierpliwość. 400 tysięcy złotych kar

  400 tysięcy złotych kar naliczył MZDiK firmie R&G Mielec za wadliwie działające w Radomiu biletomaty. Jak mówi Dawid Puton, rzecznik MZDIK, kary są efektem opieszałości mieleckiej firmy w naprawie biletomatów mimo wielokrotnych próśb i napomnień ze strony MZDiK.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej