Dzisiaj jest: 29 Stycznia 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Franciszek, Zdzisław, Zenon
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 35.

Zmiany kadrowe w ZUK i MZL

czwartek, 16 kwiecień 2015 17:02
Dział: Wiadomości
Autor 

Urząd Miejski ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Miejskiego Zarządu Lokalami. Trwa też konkurs na stanowisko dyrektora Zakładu Usług Komunalnych.

W obu instytucjach o zmianach kadrowych zdecydowano po kontrolach, które wykazały nieprawidłowości w ich funkcjonowaniu. Kandydat na stanowisko Miejskiego Zarządu Lokalami powinien mieć wyższe wykształcenie i 5-letni staż pracy. Powinien też spełniać wymogi określone w ustawie o pracownikach samorządowych i wykazać się wiedzą z zakresu prawa dotyczącego funkcjonowania samorządu. Kandydatury zgłaszać można do 23 kwietnia. – Do tego dnia zachęcam wszystkich, którzy spełniają wymagania żeby zgłaszali swoje kandydatury. Później komisja sprawdzi pod względem formalnym wszystkie zgłoszenia i tą samą ścieżką jak w Zakładzie Usług Komunalnych będzie przesłuchanie kandydatów - mówi Konrad Frysztak, wiceprezydent Radomia. Do trwającego już konkursu na dyrektora Zakładu Usług Komunalnych zgłosiło się 10 kandydatów. Aplikacje dwóch osób nie spełniły wymogów formalnych. Dlatego w rozmowach kwalifikacyjnych weźmie udział tylko 8 kandydatów. - Komisja sprawdzi te rzeczy, które wynikały z potrzeb ogłoszonego konkursu czyli znajomość przepisów prawa. Będziemy też pytać o plan zarządzania Zakładem Usług Komunalnych – informuje Konrad Frysztak, wiceprezydent Radomia. Konkurs na nowego dyrektora ZUK-u ma być rozstrzygnięty do 24 kwietnia.

Etykiety
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Pieśni patriotyczne w PSP nr 15

  Konkurs Pieśni Patriotycznej w PSP 15 odbył się dopiero po raz trzeci. Ale w przyszłości impreza ma stać się radomską tradycją. Bo to dobra okazja do szerzenia patriotyzmu i szansa dla muzycznych talentów.

 • Konkurs rozstrzygnięty

  W XIII LO im. Polskich Noblistów w Radomiu rozstrzygnięto konkurs przyrodniczy „Parki Narodowe Polski Północnej”. W finale konkursie startowały reprezentacje pięciu szkół z ternu Radomia i powiatu radomskiego.

 • Co raz więcej osób odpracowuje swój dług

  Ponad jeden milion 300 tysięcy złotych odpracowali radomianie, którzy mieszkają w lokalach komunalnych przekazanych im przez Miejski Zarząd Lokalami. Przez dwa lata funkcjonowania programu pomocy zadłużonym mieszkańcom, swój dług odpracowało już około 60 osób.

 • "Mój Radom" z kartonu

  W XIII Liceum Ogólnokształcącym im. Polskich Noblistów w Radomiu, rozstrzygnięto konkurs na małą formę przestrzenną „Mój Radom”. W konkursie mogli wziąć udział uczniowie szkół podstawowych. Ich zadaniem było wykonanie makiet znanych budynków w Radomiu.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej