Dzisiaj jest: 26 Czerwca 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Paulina, Jan, Paweł

Zakończyła się przebudowa ul. Młodzianowskiej

wtorek, 15 listopad 2016 15:57
Dział: Wiadomości
Autor 

Dziś wykonawca inwestycji przysłał faksem do Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji informację o zakończeniu robót.

 

Faks, który dziś wpłynął do radomskiego MZDiK nie oznacza, że od dziś będzie można jeździć po przebudowanej ulicy Młodzianowskiej i po wiadukcie na torami linii kolejowej. Jak informuje dyrektor MZDiK Piotr Wójcik, teraz rozpoczną się odbiory poszczególnych odcinków inwestycji. Zostanie powołana komisja, która sprawdzi całą dokumentację i przeprowadzi odbiór końcowy. Budowa ulicy i wiaduktu nad torami linii kolejowej, która rozpoczęła się w 2014 roku, powinna zakończyć się zgodnie z pierwotną umową 4 października. Jednak z uwagi na większy zakres prac, termin ten został przedłużony do 15 listopada. Trudno powiedzieć kiedy wiadukt zostanie otwarty dla ruchu kołowego. Konstrukcja jest w trakcie odbioru przez Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego. Cała inwestycja jest warta ponad 61 milionów złotych. Realizowało ją konsorcjum firm: Budromost Starachowice z Wąchocka i Mosty Łódź.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
TV Dami

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • MZDiK zamknie ulicę Wernera

  Trwa przebudowa skrzyżowania ulic Szarych Szeregów, Mireckiego i Wernera. Przebudowa pociąga za sobą utrudnienia w ruchu. I na takie utrudnienia od poniedziałku będą musieli przygotować się kierowcy. Dal ruchu zostanie zamknięta ulica Wernera, na odcinku od hal mięsnych do skrzyżowania.

 • MZDiK zamyka ulicę Mireckiego. Będą utrudnienia

  W radomskiej „Łaźni” trwa XXV Ogólnopolski Turniej Śpiewających Poezję. W tym roku odbywa się innej formule. Nie ma konkursu. W sobotę w Łaźnia zaprasza na koncert mega gwiazdy - wystąpi Stanisław Soyka. O szczegółach koncertu mówi Beata Drozdowska.

 • Kukiz'15 chce dymisji dyrektora MZDiK

  Członkowie radomskich struktur Kukiz'15 żądają dymisji dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Radomiu. Dlaczego ? Powodów – ich zdaniem - jet wiele. Jednym z nich jest niegospodarność Piotra Wójcika.

 • MZDiK stracił cierpliwość. 400 tysięcy złotych kar

  400 tysięcy złotych kar naliczył MZDiK firmie R&G Mielec za wadliwie działające w Radomiu biletomaty. Jak mówi Dawid Puton, rzecznik MZDIK, kary są efektem opieszałości mieleckiej firmy w naprawie biletomatów mimo wielokrotnych próśb i napomnień ze strony MZDiK.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej