Dzisiaj jest: 25 Maja 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Grzegorz, Urban, Magda
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

Konferencja dla cyfrowej szkoły

sobota, 12 listopad 2016 15:01
Dział: Wiadomości
Autor 

Prawie 40 prelegentów, trzy dni zajęć, 70 godzin warsztatów i dużo nowości oświatowych. W Zespole Szkół Technicznych odbędzie się ogólnopolska konferencja szkoleniowa dla pracowników oświaty.

 

Tytuł konferencji to „Nowoczesne technologie informatyczne w służbie cyfrowej szkoły i administracji publicznej”. Oferta skierowana jest do nauczycieli różnych szkół, ale też do osób zajmujących się zarządzaniem placówkami oświatowymi. - Propozycja skierowana jest do wszystkich nauczycieli, którzy chcą wykorzystywać w swojej pracy technologie informacyjno-komunikacyjne – mówi Artur Rudnicki, wicedyrektor ZST. Taka konferencja odbędzie się już po raz 12. Przez lata organizatorzy szkolenia wyrobili już sobie markę w oświatowym światku. Lista uczestników była zamknięta na długo przed rozpoczęciem konferencji. - Wyczerpaliśmy limit miejsc – informuje Artur Rudnicki. - Nasza oferta dotyczy od nauczanie podstawowych przedmiotów po zaawansowane technologie dla administratorów sieci. Program jest bardzo bogaty. Są i wykłady, i warsztaty. Organizatorzy konferencji zwracają uwagę na praktyczną stronę szkolenia. - To już 12 konferencja i każda jest większa. Zaczynaliśmy od 50, 60 osób – dodaje Artur Rudnicki. - Teraz mamy ponad 240 uczestników. I są jeszcze chętni. Konferencja rozpocznie się w piątek 18 listopada. Wszystkie zajęcia odbędą się na terenie Zespołu Szkół Technicznych przy ulicy Limanowskiego.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Paweł Sochalski

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Jak nie ulec manipulacjom? „Mózg” w ZST

  Manipuluje nami otoczenie, ale też i sami siebie możemy zmanipulować. Jak temu zapobiec? Zespół Szkół Technicznych zaprasza na doroczną wystawę „Mózg”, która trwa do 9 lutego.

 • Jak walczyć z dopalaczami? Trzeba zmieniać świadomość

  Dlaczego walka z dopalaczami jest tak bardzo trudna? Zastanawiano się na konferencji zorganizowanej w Radomiu. Mimo że ilość zgłoszeń o zatruciu dopalaczami maleje, to problem cały czas jest poważny.

 • Wnioski po konferencji. Potrzeba wielu zmian

  Potrzebne jest większe wsparcie rodziców i dzieci niepełnosprawnych intelektualnie. Należy być otwartym na trudne rozmowy. To niektóre wnioski po konferencji zorganizowanej w Radomiu przez SOSW im. J. Korczaka.

 • Były, są i będą. Konferencja w SOSW

  „Były, są i będą – Osoby z niepełnosprawnością intelektualną w systemie edukacji”. Konferencja pod takim tytułem odbędzie się we wtorek w Radomiu. Organizatorem jest Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Janusza Korczaka.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej