Dzisiaj jest: 11 Sierpnia 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Luiza, Zuzanna, Włodzimierz
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

Pożegnanie reżysera. Księga kondolencyjna w urzędzie

czwartek, 13 październik 2016 16:41
Dział: Wiadomości
Autor  Joanna Komarnicka

W Urzędzie Miejskim została wyłożona księga kondolencyjna, w której radomianie mogą składać hołd Andrzejowi Wajdzie. Reżyser zmarł 9 października. Miał 90 lat.

 

Księga kondolencyjna została wyłożona w holu magistratu od strony ul. Kilińskiego. Jako pierwszy, swój wpis złożył prezydent Radomia Radosław Witkowski. Wszyscy mieszkańcy, każdy chętny może także pożegnać zmarłego reżysera. Księga kondolencyjna będzie wyłożona w magistracie do dnia pogrzebu Andrzeja Wajdy, czyli do 19 października, w godzinach od 7.30 do 16.30.

 

 

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Artykuły powiązane

  • Andrzej Wajda na fotografii

    Wieczór wspomnień o Andrzeju Wajdzie. O słynnym reżyserze opowiadał Czesław Czapliński, który fotografował reżysera i jego ekipę podczas kręcenia wielu filmów. Spotkanie odbyło się w „Elektrowni”.

  • Radomianie wspominają A. Wajdę

    Zmarł Andrzej Wajda, wybitny reżyser, scenarzysta, honorowy obywatel miasta Radomia, pomysłodawca utworzenia Mazowieckiego Centrum Sztuki Współczesnej. Andrzej Wajda odszedł w niedzielę wieczorem. Miał 90 lat.

  • MCSzW „Elektrownia” imienia Andrzeja Wajdy?

    Jest pomysł, żeby Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej nosiło imię Andrzeja Wajdy. Władze instytucji chcą z taką propozycją wystąpić do zarządu województwa mazowieckiego.

  • Andrzej Wajda w Radomiu

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej