Dzisiaj jest: 2 Grudnia 2021    |    Dziś imieniny obchodzą: Balbina, Paulina, Bibiana

Piotr Wójcik dyrektorem MZDiK

czwartek, 06 październik 2016 18:20
Dział: Wiadomości
Autor 

Potwierdziły się nasze informacje. Prezydent Radomia powołał Piotra Wójcika na stanowisko dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Radomiu.

 

Na konkurs na dyrektora radomskiego MZDiK zgłosiło się siedem osób. Sześc z nich spełniało wymogi formalne, ale przed komisja konkursową stanęło tylko czterech kandydatów. - Żadna z tych osób nie spełniała wymogów komisji. Dlatego prezydent Radosław Witkowski skorzystał z przysługującego mu prawa powołania dyrektora tej jednostki – mówi Dagmara Gac z zespołu prasowego Urzędu Miejskiego w Radomiu. Nowym dyrektorem MZDiK został Piotr Wójcik, który od lutego 2015 roku pełnił funkcję zastępcy dyrektora do spraw komunikacji miejskiej. Był odpowiedzialny m.in. za planowanie rozwoju transportu publicznego w Radomiu, analizę funkcjonowania komunikacji miejskiej pod kątem podnoszenia jakości obsługi pasażerów, dystrybucję biletów, zawieranie umów z przewoźnikami oraz za nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem Strefy Płatnego Parkowania. Piotr Wójcik w MZDiK został zatrudniony bez konkursu. Wcześniej pracował w radomskiej delegaturze urzędu marszałkowskiego. Zajmował się tam turystyką.

 

Etykiety
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • MZDiK zamknie ulicę Wernera

  Trwa przebudowa skrzyżowania ulic Szarych Szeregów, Mireckiego i Wernera. Przebudowa pociąga za sobą utrudnienia w ruchu. I na takie utrudnienia od poniedziałku będą musieli przygotować się kierowcy. Dal ruchu zostanie zamknięta ulica Wernera, na odcinku od hal mięsnych do skrzyżowania.

 • MZDiK zamyka ulicę Mireckiego. Będą utrudnienia

  W radomskiej „Łaźni” trwa XXV Ogólnopolski Turniej Śpiewających Poezję. W tym roku odbywa się innej formule. Nie ma konkursu. W sobotę w Łaźnia zaprasza na koncert mega gwiazdy - wystąpi Stanisław Soyka. O szczegółach koncertu mówi Beata Drozdowska.

 • Kukiz'15 chce dymisji dyrektora MZDiK

  Członkowie radomskich struktur Kukiz'15 żądają dymisji dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Radomiu. Dlaczego ? Powodów – ich zdaniem - jet wiele. Jednym z nich jest niegospodarność Piotra Wójcika.

 • MZDiK stracił cierpliwość. 400 tysięcy złotych kar

  400 tysięcy złotych kar naliczył MZDiK firmie R&G Mielec za wadliwie działające w Radomiu biletomaty. Jak mówi Dawid Puton, rzecznik MZDIK, kary są efektem opieszałości mieleckiej firmy w naprawie biletomatów mimo wielokrotnych próśb i napomnień ze strony MZDiK.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej