Dzisiaj jest: 7 Grudnia 2021    |    Dziś imieniny obchodzą: Agata, Ambroży, Marcin
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

Zmiany w Radkomie. Szef PO wiceprezesem

piątek, 02 wrzesień 2016 16:17
Dział: Wiadomości
Autor 

Waldemar Kordziński, pełniący do tej pory obowiązki prezesa jest już oficjalnie prezesem Radkomu. Nowym wiceprezesem spółki został Zbigniew Banaszkiewicz, szef radomskiej Platformy Obywatelskiej.

 

Zmiany personalne i funkcyjne w spółce Radkom, to decyzja Rady Nadzorczej spółki. - Od czerwca zarząd był jednoosobowy. Pełniłem obowiązki prezesa. Natomiast w miniony wtorek zostało mi już powierzone pełnienie obowiązków prezesa spółki Radkom – mówi Waldemar Kordziński. Rada Nadzorcza Radkomu na stanowisko wiceprezesa powołała Zbigniewa Banaszkiewicza, szefa radomskiej Platformy Obywatelskiej. - W momencie kiedy osoba Zbigniewa Banaszkiewicza została uwolniona od pełnienia innych funkcji, wykorzystanie jego dużej wiedzy i dużych możliwości pracy w spółkach prawa handlowego, wydaje mi się, że jest naturalne. Ja jestem z tego powodu bardzo zadowolony, że tak mocny skład zarządu został w Radkomie powołany – dodaje Waldemar Kordziński. Zbigniew Banaszkiewicz do grudnia 2015 roku był doradcą prezydenta Radomia, Radosława Witkowskiego. Wcześniej pełnił funkcję szefa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. We wrześniu ubiegłego roku został członkiem Rady Nadzorczej spółki EuRoPolu Gaz, która zarządza polskim odcinkiem Gazociągu Jamalskiego. Funkcję tę pełnił przez kilka miesięcy. Zasiadał także w radzie Nadzorczej Rolno-Spożywczego Rynku Hurtowego. Na stanowisku wiceprezesa zastąpił Adama Suligę, który został odwołany z tej funkcji kilka miesięcy temu, a obecnie jest prezesem Fabryki Broni w Radomiu.

 

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Strażacy ugasili pożar składowiska śmieci

  Ponad 40 jednostek państwowej i ochotniczej straży pożarnej gasiło i gasi ogromny pożar składowiska śmieci na Wincentowie w Radomiu. Pożar wybuchł popołudniu w niedzielę. Jak mówią strażacy, to jeden z najtrudniejszych pożarów jaki gasili w ostatnim czasie.

 • Magistrat: w Radomiu nie ma problemu z odbiorem śmieci

  Śmierdzący i nieestetyczny problem pojawił się na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej „Ustronie” tuż po świętach Bożego Narodzenia. Góra odpadów przez kilka dni zalegała w jednym ze śmietników przy ulicy Cisowej.

 • W Radkomie trwa modernizacja

  Spółka Radkom przeprowadza modernizację linii technologicznej do segregacji i przetwarzania odpadów. Budowa i montaż nowej linii ma kosztować ponad 50 milionów złotych.

 • Jest porozumienie w spółce Radkom. Będą podwyżki

  Po ok. 200 złotych podwyżki otrzymają wszyscy pracownicy spółki RadKom. Dziś zakończyły się trwające od kilku miesięcy negocjacje między zarządem a związkami zawodowymi.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej