Dzisiaj jest: 8 Lutego 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Piotr, Jan, Hieronim
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

Ul. Czarna i Młodzianowska - zmiany w ruchu

wtorek, 30 sierpień 2016 17:07
Dział: Wiadomości
Autor 

Od środy, 31 sierpnia, zostaną otwarte dla ruchu fragmenty ulic Czarnej i Młodzianowskiej, pod nowym wiaduktem nad torami kolejowymi. Przywrócona będzie również stała trasa autobusów linii 6.

 

W środę dla ruchu kołowego zostaną otwarty zostanie fragment ulicy Czarnej - od PCK do fabryki farb, lecz jeszcze bez możliwości wjazdu na łącznik prowadzący na nowy wiadukt, i ulicy Młodzianowskiej - od Gazowej do Czarnej. Autobusy linii nr 6 wrócą na swoją stałą trasę, czyli pojadą ponownie aleją Grzecznarowskiego oraz ulicami PCK, Czarną i Młodzianowską do Wiejskiej. Tym samym przywrócone zostanie funkcjonowanie poprzednich przystanków. Na otwartych ulicach wciąż mogą występować niewielkie utrudnienia w ruchu spowodowane pracami wykończeniowymi oraz porządkowymi.

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Kamienice Gąski i Esterki doczekają się remontu

  Kamienice Gąski i Esterki stojące na radomskim Rynku, pozostaną w zasobach Muzeum im. Jacka Malczewskiego i zostaną wyremontowane. Takie zapewnienie złożył przebywający w Radomiu marszałek Mazowsza Adam Struzik.

 • MZDiK poczeka na oferty dłużej

  Nie do 8 a do 10 maja Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu czeka na oferty o firm zainteresowanych przebudową alei Wojska Polskiego, Żółkiewskiego i Zwolińskiego. Przesunięcie terminu przyjmowania ofert spowodowane jest dużą ilością zapytań od firm zainteresowanych tym przetargiem.

 • Trwa remont Placu Jagiellońskiego

  Prace wykonuje firma Rosa-Bud. Inwestycja ma zakończyć się w sierpniu. Koszt przebudowy to 6 milionów 400 tysięcy złotych.

 • Trwają roboty drogowe na ulicy Struga

  Uwaga kierowcy i piesi. Na ulicy Struga w pobliżu skrzyżowania z ulicą 25 Czerwca trwają roboty drogowe prowadzone przez Wodociągi Miejskie. Prace spowodowały utrudnienia w ruchu, a także nową jego organizację.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej