Dzisiaj jest: 27 Stycznia 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Angela, Jan, Przybysław

Będą utrudnienia w ruchu w centrum Radomia

czwartek, 23 czerwiec 2016 15:06
Dział: Wiadomości
Autor 

W związku z sobotnimi uroczystościami 40. rocznicy Radomskiego Protestu Robotniczego Czerwiec'76 już od jutra, czyli od piątku, wystąpią w mieście duże utrudnienia w ruchu samochodowym.

 

Główne uroczystości odbędą się tradycyjnie obok kamienia - pomnika Protestu Robotniczego Czerwiec '76. W związku z tym, skrzyżowanie ulic Żeromskiego i 25 Czerwca zostanie zamknięte dla ruchu już w piątek, 24 czerwca od godziny 15.00. Skrzyżowanie i ulice będą wyłączone z ruchu do soboty, czyli do 25 czerwca, do godziny 24.00. - Ulica Żeromskiego będzie zamknięta na odcinku od Słowackiego do Czachowskiego, a ulica 25 Czerwca na odcinku od Słowackiego do Kelles-Krauza. Wyznaczyliśmy dwa objazdy dla samochodów: jeden ulicami Wodną, Żeromskiego i Zbrowskiego, a drugi ulicami Kelles-Krauza i Niedziałkowskiego – mówi Dariusz Dębski, rzecznik Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Radomiu. W związku z zamknięciem skrzyżowania, oraz ulic Żeromskiego i 25 Czerwca, zmianie ulegną także trasy aż 10 linii komunikacji miejskiej. - Te objazdy wyznaczamy głównie ulicami Wodną, Zbrowskiego i Żeromskiego – dodaje Dariusz Dębski. Szczegółowe informacje dotyczące utrudnień w ruchu w związku uroczystościami 40. rocznicy Radomskiego Protestu Robotniczego Czerwiec '76 są dostępne na stronie internetowej MZDiK www.mzdik.pl.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Radomianie uczcili 42 rocznicę Czerwca'76

  Od piątku trwają w Radomiu obchody 42 rocznicy Protestu Robotniczego Czerwiec'76. Obchody rozpoczęło widowisko muzyczne „Radomski Czerwiec Wolności”.

 • Na sportowo dla bohaterów Czerwca'76

  Sportowe imprezy to już stały punkt programu obchodów rocznicy wydarzeń czerwcowych w Radomiu. W tym roku odbyły się półmaraton i gala boksu amatorskiego.

 • MZDiK zamknie ulicę Wernera

  Trwa przebudowa skrzyżowania ulic Szarych Szeregów, Mireckiego i Wernera. Przebudowa pociąga za sobą utrudnienia w ruchu. I na takie utrudnienia od poniedziałku będą musieli przygotować się kierowcy. Dal ruchu zostanie zamknięta ulica Wernera, na odcinku od hal mięsnych do skrzyżowania.

 • MZDiK zamyka ulicę Mireckiego. Będą utrudnienia

  W radomskiej „Łaźni” trwa XXV Ogólnopolski Turniej Śpiewających Poezję. W tym roku odbywa się innej formule. Nie ma konkursu. W sobotę w Łaźnia zaprasza na koncert mega gwiazdy - wystąpi Stanisław Soyka. O szczegółach koncertu mówi Beata Drozdowska.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej