Dzisiaj jest: 4 Lutego 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Weronika, Mariusz, Andrzej

MOSiR rozpoczyna akcję Lato 2016

sobota, 11 czerwiec 2016 14:11
Dział: Wiadomości
Autor 

Rozpoczyna się akcja Lato 2016. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na niedzielę na Piknik Strażacki. To pierwsza z atrakcji, jakie czekają radomian przez cale wakac

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji obchodzi w tym 20 - lecie działalności. W jej programie co roku ważne miejsce zajmuje właśnie akcja Lato. O tegorocznych imprezach przedstawiciele ośrodka poinformowali na konferencji prasowej. W tym roku MOSiR otworzy sezon razem ze sprawdzonymi partnerami, czyli strażakami. W niedzielę na Borkach odbędzie się wielogodzinny Piknik Strażacki. - Będzie mnóstwo atrakcji dla dzieci – zapewnia dyrektor MOSiR Robert Dębicki. - Program imprezy przewiduje m.in. strumienie wodne, pokazy zręcznościowe, czy konkursy. Będzie można uzyskać certyfikat Dzielnego Strażaka. Finał niedzielnego pikniku będzie miał muzyczny, mocno rytmiczny charakter. - Zakończymy festyn występem gwiazd muzyki dance – zapowiada Robert Dębicki. Jak co roku ważnym punktem akcji będą imprezy sportowe. Do jednej z nich już rozpoczęły się zapisy. To turniej piłkarski Wild Cup dla dzikich drużyn. W tym roku imprezę współorganizują telewizja Dami, Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej, Urząd Miejski i MOSiR. - W tym roku turnieje „Wild Cup” i „Z Podwórka na stadiony” zostały połączone. Mamy nadzieję, że wspólna oferta stanie się wielką atrakcją dla dzieci - podkreśla Paulina Makowiecka, dyrektor działu marketingu TV Dami. O kolejnych atrakcjach akcji Lato będziemy informować na bieżąco. Szczegółowy program można znaleźć na stronie internetowej MOSiR.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Paweł Sochalski

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Warsztaty taneczne z gwiazdą

  Agnieszka Kaczorowska, popularna aktorka i mistrzyni tańca, przygotowała dla radomskich dzieci prezent z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. We wtorek poprowadziła w hali MOSiR-u taneczne warsztaty.

 • Odznaczenia i awanse dla radomskich strażaków

  Róża Domańska od prawie 60 lat wykonuje zawód księgarza. To właśnie ona prowadzi księgarnię im. Witolda Gombrowicza i to ona wymyśliła też muzeum pisarza we Wsoli W Resursie Obywatelskiej odbył się benefis Róży Domańskiej.

 • Strażacy ugasili pożar składowiska śmieci

  Ponad 40 jednostek państwowej i ochotniczej straży pożarnej gasiło i gasi ogromny pożar składowiska śmieci na Wincentowie w Radomiu. Pożar wybuchł popołudniu w niedzielę. Jak mówią strażacy, to jeden z najtrudniejszych pożarów jaki gasili w ostatnim czasie.

 • 4 maja strażacy obchodzą swoje święto

  W Polsce obchodzony jest od 2003 roku. Dzień świętego Floriana, który co roku przypada 4 maja. Tego dnia swoje święto obchodzą także strażacy.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej