Dzisiaj jest: 3 Grudnia 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Franciszek, Hilary, Ksawery
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 40.

Plac jak nowy? Internauci głosują

czwartek, 12 maj 2016 17:24
Dział: Wiadomości
Autor 

Plac zabaw w parku na radomskich Plantach może zyskać nowe życie. O tym, czy w mieście znajdą się nowoczesne urządzenia do zabawy zdecydują internauci.

Plac zabaw na radomskich Plantach jest jednym z najstarszych w mieście. Możliwe, że wkrótce przejdzie metamorfozę. To właśnie ten plac zgłosił magistrat do konkursu podwórko Nivea. - To akcja, która pozwala samorządom gminnym, ale również wspólnotom mieszkaniowym zgłosić plac zabaw. Mieszkańcy zdecydują, który wygra – mówi Konrad Frysztak, wiceprezydent Radomia. Nivea w tym roku planuje zmodernizować 40 placów zabaw. Radomski może być jednym z nich. Wystarczy na stronie internetowej konkursu oddać głos na radomski plac zabaw. Obecnie Radom w głosowaniu wypada słabo. Na radomski plac oddano do tej pory ponad 400 głosów. Miasta rekordziści mają ich ponad 10 tysięcy. - Procedura jest bardzo prosta. Wystarczy się zarejestrować, podać podstawowe dane i głosować. Głosujmy, zmieniajmy naszą rzeczywistość. W tym roku park Planty, w przyszłym roku kolejny plac zabaw – dodaje wiceprezydent. Głosować można każdego dnia. Akcja trwa do 30 czerwca.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Wykonawca wybrany. Jesienią place zabaw w parku

  Firma Novum ze Szczytna wybuduje w Parku Planty dwa nowe place zabaw dla dzieci. Magistrat rozstrzygnął przetarg na tę inwestycję. Firma Novum zaproponowała za wykonanie prac blisko 560 tysięcy złotych.

 • Inwestycja zniszczy drzewa? Władze uspokajają

  Magistrat ogłosił przetarg na wyłonienie wykonawcy placów zabaw na Plantach. Cześć mieszkańców obawia się, że w parku – w związku z budową - zostaną wycięte drzewa. Wiceprezydent Konrad Frysztak zapewnia, że tak nie będzie.

 • Szkody naprawione. Wandale nieznani

  Zakład Usług Komunalnych naprawił już uszkodzenia w Parku Planty do jakich doszło podczas minionego weekendu. Nieznani sprawcy wyrwali drzewka, stojaki rowerowe i uszkodzili kosze na śmieci.

 • Nowy plac zabaw na Plantach. Nie wszyscy są zadowoleni

  W parku na Plantach ma powstać nowy plac zabaw zabaw dla dzieci. Pomysł podzielił jednak mieszkańców. Władze miasta rozpoczęły konsultacje w tej sprawie.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej