Dzisiaj jest: 4 Lutego 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Weronika, Mariusz, Andrzej
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 40.

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 35.

Marsz dla Życia i Rodziny w Radomiu

wtorek, 10 maj 2016 18:40
Dział: Wiadomości
Autor 

„Życie jest bezcenne” - pod tym hasłem odbędzie się w Radomiu tegoroczny Marsz dla Życia i Rodziny. Marsz odbędzie się w najbliższa niedzielę.

Będzie to piąty Marsz dla Życia i Rodziny organizowany w Radomiu. W tym roku pod hasłem „Życie jest bezcenne”. - Chcemy żeby traktować jednakowo wszystkich, pojawiają się ruchy przeciwko różnego rodzaju dyskryminacjom. Ta ochrona powinna być rozciągnięta także na dzieci, począwszy od ich poczęcia – twierdzi Robert Dominiczak z Ruchu Rodzin Nazaretańskich. Marsz dla Życia i Rodziny odbędzie się 15 maja, czyli w niedzielę. O godzinie 15.00 w radomskiej farze odbędzie się msza święta. Potem, o godzinie 16.15 ulicami Rwańską, Żeromskiego do placu Corazziego przejdzie marsz. Przed budynkiem urzędu miejskiego zaplanowano konkursy rodzinne i koncerty. W organizację marszu w Radomiu włączyło się 13 stowarzyszeń i organizacji. W ubiegłym roku w radomskim Marszu dla Życia i Rodziny wzięło udział – jak informują organizatorzy – około 2,5 tysiąca osób.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • W niedzielę przez Radom przejdzie Marsz dla Życia

  W niedzielę już po raz szósty, ulicami Radomia, przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Finał z koncertem ewangelizacyjnym odbędzie się na Palcu Corazziego. Organizatorzy marszu zachęcają do wzięcia udziału w nim całe rodziny oraz organizacje, stowarzyszenia i ruchy prorodzinne.

 • Marsz dla życia w Radomiu

  Ponad 2 tysiące osób wzięło udział w Marszu dla Życia i Rodziny. Marsz pod hasłem „ Życie jest bezcenne” przeszedł w niedzielę ulicami Radomia. Odbył się w mieście po raz piąty.

 • Dla życia i rodziny

  Marsz dla życia i rodziny przeszedł w niedzielę ulicami miasta. Radomianie szli w nim całymi rodzinami. Tak pokazali, że życie i rodzina są dla nich najważniejsze.

 • Marsz dla życia i rodziny

  Marsza dla życia i rodziny odbędzie się w Radomiu w najbliższą niedzielę. Radom jest jednym ze 140 miast w kraju, w których odbędą się takie marsze.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej