Dzisiaj jest: 1 Grudnia 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Natalia, Blanka, Eligiusz
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

Mój zaczarowany świat

sobota, 21 marzec 2015 15:44
Dział: Wiadomości
Autor 

Prawie 30 prac wpłynęło na zorganizowany przez przedszkole nr 19 konkurs plastyczny „Mój zaczarowany świat". Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się w czasie Dni Otwartych placówki.

To prace, które wpłynęły na tegoroczny konkurs „Mój zaczarowany świat”. Dużo prac, bo prawie 30.

- Widać było radość. Dzieci, które dzisiaj do nas zawitały na wystawę pokonkursową wspólnie z rodzicami zostały obdarowane prezentami, tu ukłon w stronę sponsorów, bo naprawdę przegotowali bardzo atrakcyjne prezenty – mówi Maria Staniszewska, dyrektorka przedszkola nr 19.

Pierwsze miejsca zajęli Marta Kalińska i Piotr Ogorzałek. Drugie miejsca Dawid Wilkowski i Aleksandra Grabowska (wspólna praca) oraz Piotr Gajewski. Trzecie miejsca Wiktoria Makowska i Marta Ziembakowska (wspólna praca) oraz Natalia Dźwigulska. Ale wszyscy uczestnicy konkursu mogli czuć się zwycięzcami, bo wszystkie prace były bardzo kolorowe i pomysłowe. Dlatego wszystkie prace zostały wyróżnione. Rozstrzygniecie konkursu odbyło się w ramach Dni Otwartych zorganizowanych w tej placówce. Przedszkole nr 19 to przedszkole integracyjne. W ośmiu oddziałach łącznie jest około 150 dzieci.

- To szczególnie chcemy pokazać, jak my pracujemy z dziećmi na co dzień – mówi mówi Maria Staniszewska.

Podczas dnia otwartego, podobnie jak i w czasie wszystkich zajęć, dużą popularnością cieszył się pies Montana.

- Montana od trzech lat przychodzi do nas, bawi się z dziećmi w formie dogoterapii. Dzieci uwielbiają przychodzić na takie zajęcia – opowiada Maria Staniszewska.

„Dziewiętnastka” myśli teraz o zorganizowaniu konkursu integracyjnej piosenki – na początek wewnętrznego konkursu przedszkola, ale w przyszłości konkursu otwartego, adresowanego do przedszkolaków z całego naszego terenu.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Pieśni patriotyczne w PSP nr 15

  Konkurs Pieśni Patriotycznej w PSP 15 odbył się dopiero po raz trzeci. Ale w przyszłości impreza ma stać się radomską tradycją. Bo to dobra okazja do szerzenia patriotyzmu i szansa dla muzycznych talentów.

 • Konkurs rozstrzygnięty

  W XIII LO im. Polskich Noblistów w Radomiu rozstrzygnięto konkurs przyrodniczy „Parki Narodowe Polski Północnej”. W finale konkursie startowały reprezentacje pięciu szkół z ternu Radomia i powiatu radomskiego.

 • "Mój Radom" z kartonu

  W XIII Liceum Ogólnokształcącym im. Polskich Noblistów w Radomiu, rozstrzygnięto konkurs na małą formę przestrzenną „Mój Radom”. W konkursie mogli wziąć udział uczniowie szkół podstawowych. Ich zadaniem było wykonanie makiet znanych budynków w Radomiu.

 • Radom na 8. miejscu, wygrał Zamość

  Radom zajął 8 miejsce w konkursie Świeć się z Energą. Zwyciężył Zamość, który zdobył prawie 75 tys. głosów. Do Radomia, jako jednego z finalistów konkursu, trafi sprzęt AGD o wartości 10 000 zł

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej