Dzisiaj jest: 30 Listopada 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Justyna, Andrzej, Konstanty

Łatają dziury w jezdniach. Chwilowe utrudnienia

wtorek, 05 kwiecień 2016 16:28
Dział: Wiadomości
Autor 

Wraz z nadejściem wiosny rozpoczął się w Radomiu remont nawierzchni miejskich ulic. Prace wykonują trzy firmy.

Wiosenna pogoda sprzyja łataniu dziur w nawierzchniach radomskich ulic. Prace trwają od kilku dni. - Nasze ekipy pojawiły się w ostatnich dniach m.in. na ulicy Kieleckiej, Łukasika, 25 Czerwca czy Alei Wojska Polskiego. Do remontów zaangażowaliśmy trzy radomskie firmy: Interbud, Zyko-Dróg i Perfekt – mówi Dariusz Dębski, rzecznik Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Radomiu. Mimo że zima nie była zbyt śnieżna, to pracy radomskim drogowcom nie brakuje. - Temperatura często wahała się w okolicach zera stopni. To, plus deszcz lub ewentualnie deszcz ze śniegiem jest zabójcze dla starszych nawierzchni. Wbrew pozorom, ubytków i dziur w jezdniach jest sporo i będziemy to naprawiać – dodaje Dariusz Dębski. Jak informuje MZDiK, harmonogram prac opracowywany jest na bieżąco. O utrudnieniach w ruchu można dowiedzieć się ze strony internetowej mzdik.pl w zakładce „mapa utrudnień”.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
TV Dami

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Kamienice Gąski i Esterki doczekają się remontu

  Kamienice Gąski i Esterki stojące na radomskim Rynku, pozostaną w zasobach Muzeum im. Jacka Malczewskiego i zostaną wyremontowane. Takie zapewnienie złożył przebywający w Radomiu marszałek Mazowsza Adam Struzik.

 • MZDiK zamknie ulicę Wernera

  Trwa przebudowa skrzyżowania ulic Szarych Szeregów, Mireckiego i Wernera. Przebudowa pociąga za sobą utrudnienia w ruchu. I na takie utrudnienia od poniedziałku będą musieli przygotować się kierowcy. Dal ruchu zostanie zamknięta ulica Wernera, na odcinku od hal mięsnych do skrzyżowania.

 • MZDiK zamyka ulicę Mireckiego. Będą utrudnienia

  W radomskiej „Łaźni” trwa XXV Ogólnopolski Turniej Śpiewających Poezję. W tym roku odbywa się innej formule. Nie ma konkursu. W sobotę w Łaźnia zaprasza na koncert mega gwiazdy - wystąpi Stanisław Soyka. O szczegółach koncertu mówi Beata Drozdowska.

 • Kukiz'15 chce dymisji dyrektora MZDiK

  Członkowie radomskich struktur Kukiz'15 żądają dymisji dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Radomiu. Dlaczego ? Powodów – ich zdaniem - jet wiele. Jednym z nich jest niegospodarność Piotra Wójcika.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej