Dzisiaj jest: 13 Sierpnia 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Diana, Hipolit, Maksym
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

Radomianki w finale konkursu wiedzy o ZUS

poniedziałek, 21 marzec 2016 08:31
Dział: Wiadomości
Autor  Julia Grzesiak

Uczennice z radomskiego Zespołu Szkół Ekonomicznych zakwalifikowały się do ogólnopolskiego konkursu wiedzy o ZUS. W konkursie uczestniczą już po raz drugi. W ubiegłym roku wygrały.

To już drugi wojewódzki etap ogólnopolskiego konkursu „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach”. Przystąpiło do niego niemal 300 szkół z całego kraju. Z województwa mazowieckiego najlepsze były uczennice z Radomia. - Zwyciężyła nasza szkoła, Zespół Szkół Ekonomicznych. Te same uczennice wygrały także w ubiegłym roku – informuje Wiesława Sadowska-Golka, rzecznik Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Radomiu. Zwyciężczynie to Katarzyna Markowska, Weronika Skałbania i Aleksandra Walkiewicz. W rywalizacji zdobyły 23 na 25 możliwych punktów. Jak oceniają, w tym roku konkurs był trudniejszy. - Wydaje mi się, że w tym roku było zdecydowanie trudniej niż w roku poprzednim. To są nasze osobiste wrażenia – mówi Aleksandra Walkiewicz, uczennica Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomiu. Finał rywalizacji odbędzie się pod koniec kwietnia w Warszawie.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

 • Pieśni patriotyczne w PSP nr 15

  Konkurs Pieśni Patriotycznej w PSP 15 odbył się dopiero po raz trzeci. Ale w przyszłości impreza ma stać się radomską tradycją. Bo to dobra okazja do szerzenia patriotyzmu i szansa dla muzycznych talentów.

 • Konkurs rozstrzygnięty

  W XIII LO im. Polskich Noblistów w Radomiu rozstrzygnięto konkurs przyrodniczy „Parki Narodowe Polski Północnej”. W finale konkursie startowały reprezentacje pięciu szkół z ternu Radomia i powiatu radomskiego.

 • "Mój Radom" z kartonu

  W XIII Liceum Ogólnokształcącym im. Polskich Noblistów w Radomiu, rozstrzygnięto konkurs na małą formę przestrzenną „Mój Radom”. W konkursie mogli wziąć udział uczniowie szkół podstawowych. Ich zadaniem było wykonanie makiet znanych budynków w Radomiu.

 • ZUS kontroluje zwolnienia

  W ubiegłym roku w ponad 100 przypadkach ZUS cofnął zasiłek chorobowy. W ponad 50 przypadkach podważył zasadność zwolnienia lekarskiego.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej