Dzisiaj jest: 10 Czerwca 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Bogumił, Małgorzata, Edgar
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

Przedszkolaki dla Dominika

piątek, 25 marzec 2016 15:52
Dział: Wiadomości
Autor 

Pracownicy przedszkola nr 24 postanowili pomóc choremu na nowotwór chłopcu. Przygotowali cały zestaw świątecznych ozdób. Pieniądze z ich sprzedaży przeznaczyli na pomoc dla Dominika.

 

Do współpracy przy organizacji kiermaszu nikogo nie trzeba było namawiać. Wszyscy bardzo chcieli pomóc choremu chłopcu. - Teraz jest wyjątkowy czas wiary, miłości i nadziei. Szczególnie, kiedy myślimy o naszym absolwencie Dominiku, który choruje na nowotwór – mówi Grażyna Cichońska, dyrektor PP nr 24. - Wspólnie z radą pedagogiczną postanowiliśmy zorganizować kiermasz świąteczny. Prace przygotowały dzieci z Przedszkola Publicznego nr 24. Oczywiście, wychowawczynie pomagały przedszkolakom. Pomysły podpowiadali też rodzice. W każdym razie efekt bardzo się podobał. - Wszyscy byli bardzo zaangażowani – podkreśla Katarzyna Woźniewska, nauczycielka w PP nr 24. - Zebrane pieniądze przekażemy na dalsze leczenie Dominika. Prace można je było kupić po niewielkich cenach. Na zainteresowanie ze strony kupujących nie można było narzekać. Kiedy odwiedziliśmy przedszkole wiele ozdób było już sprzedanych. Zebrane pieniądze będą przeznaczone na leczenie chorego Dominika. - W imieniu całej społeczności przedszkola życzę Dominikowi szybkiego powrotu do zdrowia – przekazuje życzenia Grażyna Cichońska. - Dominiczku, wracaj do nas szybko! Organizacja kiermaszu to kolejny przykład charytatywnej działalności przedszkola nr 24. - Bardzo chętnie bierzemy udział w niemal wszystkich akcjach w Radomiu. Zbieramy corocznie dary dla schroniska – dodaje Katarzyna Woźniewska. Przedszkole Publiczne nr 24 jest placówką o charakterze integracyjnym.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Paweł Sochalski

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Świąteczny kiermasz i miejska wigilia w ten weekend
  Od piątku do czwartku, 21 grudnia czynny będzie kiermasz świąteczny. W ten weekend kiermaszowi towarzyszyć będą różnorodne występy artystyczne. A w niedzielę odbędzie się miejska wigilia.
 • Kiermasz Wielkanocny w rynku

  W sobotę na rynku miasta Kazimierzowskiego odbędzie się kiermasz świąteczny. Można będzie na nim kupić wszystko to, co wiąże się ze świętami Wielkiej Nocy. Będą także występy artystyczne.

 • Kiermasz wielkanocny. Unikalne ozdoby, charytatywny cel

  Każdy stroik jest inny, każdy niepowtarzalny, bo to rękodzieło. W urzędzie miejskim trwa kiermasz wielkanocny wyrobów przygotowanych przez warsztaty terapii zajęciowej. Ozdoby nie tylko świąteczne będzie można kupić także jutro.

 • Darmowe zajęcia dla potrzebujących w przedszkolu nr 24

  Im wcześniej zdiagnozowana dysfunkcja i im szybsza reakcja, tym lepiej. Przedszkole Publiczne numer 24 od 1 marca prowadzi zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani specjaliści. I to nie tylko ludzie.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej