Dzisiaj jest: 6 Grudnia 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Mikołaj, Emilian, Leontyna
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

„Nie czuję się zdrajcą”

środa, 18 marzec 2015 15:45
Dział: Wiadomości
Autor 

Będziemy popierać wszystkie dobre dla Radomia rozwiązanie, niezależnie od tego, jaka opcja polityczna je zaproponuje – mówił w Programie Na Temat Ryszard Fałek

Będziemy popierać wszystkie dobre dla Radomia rozwiązanie, niezależnie od tego, jaka opcja polityczna je zaproponuje – mówił w Programie Na Temat Ryszard Fałek, radny Wspólnoty Samorządowej.

Kilka tygodni temu Ryszard Fałek wraz Leszkiem Pożyczka opuścili Klub radnych PiS. Odejście to Ryszard Falek tłumaczył m in. brakiem dobrej współpracy w ramach klubu oraz ostatnimi – przed wyborami – decyzjami poprzedniego prezydenta, który odsunął go wówczas od spraw związanych ze sportem.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Bezpartyjni pójdą razem do wyborów

  To już pewne. Cztery bezpartyjne stowarzyszenia w Radomiu: Wspólnota Samorządowa, Radomianie razem, Radomski Samorząd Obywatelski i Bezpartyjni Radom, pójdą razem do wyborów samorządowych i wystawią wspólnego kandydata na prezydenta Radomia.

 • Chcą iść razem do wyborów

  Stowarzyszenie Bezpartyjni Radom i Wspólnota Samorządowa – jak mówią - sprzeciwiają się upolitycznianiu Rady Miejskiej. Chcą iść razem do wyborów samorządowych i wystawić swojego kandydata na prezydenta Radomia.

 • Radni krytykują opozycję: „Wstyd!”

  „To wstyd dla miasta i chęć pokazania prezydentowi kto w mieście rządzi” - tak radni Kazimierz Woźniak i Ryszard Fałek komentują poprawki zgłoszone do budżetu na 2018 rok przez 16 radnych opozycji.

 • Ryszard Fałek: “Lotnisko do zamknięcia”

  Jeśli Dariusz Wójcik jako przewodniczącego Rady Miejskiej nie zmieni swojego zachowania, to za każdym razem będę składał wniosek o jego odwołanie” - mówił radny Wspólnoty Samorządowej Ryszard Fałek, który był gościem programu „Kelles-Krauza 13” TV Dami. Ryszard Fałek odniósł się także do kwestii lotniska cywilnego na Sadkowie. Jak sam stwierdził gdyby to od niego zależało, to lotnisko by zamknął.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej