Dzisiaj jest: 8 Grudnia 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Maria, Wirginia, Wirgiliusz

Nowy komendant w policji

wtorek, 09 luty 2016 15:50
Dział: Wiadomości
Autor 

Inspektor Tomasz Michułka został nowym komendantem mazowieckiej policji. Zastąpił na tym stanowisku inspektora Rafała Korczaka. Tomasz Michułka pełnił do tej pory funkcję I zastępcy komendanta wojewódzkiego w Łodzi.

Inspektor Tomasz Michułka funkcję I zastępcy komendanta wojewódzkiego w Łodzi pełnił równo rok. Od początku pracy w policji związany jest z pionem kryminalnym. Policjanci mazowieckiej komendy o zmianach kadrowych zostali poinformowani podczas dorocznej odprawy, na której obecny był zastępca komendanta głównego. Dziś także nastąpiło uroczyste wprowadzenie nowego komendanta. Dziennikarze nie zostali zaproszeni na tę uroczystość. Inspektor Rafał Korczak natomiast – jak dowiedzieliśmy się w zespole prasowym mazowieckiej komendy – pozostaje do dyspozycji komendanta głównego. Inspektor Rafał Korczak

był pierwszym w historii mazowieckiej komendy radomianinem, który został komendantem wojewódzkim.

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Mateusz D. skazany

  Na 5 lat więzienia sąd skazał w środę 28-letniego Mateusza D., oskarżonego o spowodowanie w lipcu ubiegłego roku na ulicy Mieszka I w Radomiu wypadku, w którym zginęło starsze małżeństwo. Dodatkowo Mateusz D. dostał 10-letni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

 • Policja rozpoczęła akcję „majowy weekend”

  Na ulicach Radomia, drogach powiatu radomskiego i drogach Mazowsza, rozpoczęła się w piątek policyjna akcja „majowy weekend”. W związku ze zwiększona ilością majowych wyjazdów, pojawi się zdecydowanie więcej patroli policyjnej „drogówki”.

 • Mieli szczęście. Pomogli policjanci

  O prawdziwym szczęściu mogą mówić trzy młode osoby, które w minioną sobotę podróżowały peugeotem drogą numer 728. W miejscowości Stara Wieś auto zapaliło się podczas jazdy, ale kierowca i pasażerowie nie dostrzegli ognia. W porę całe zdarzenie zauważyli policjanci wracający z zabezpieczenia wizyty premiera Morawieckiego w Grójcu i Nowym Mieście.

 • W Radomiu pojawiły się nowe znaki...dla pieszych

  Uwaga piesi. W Radomiu pojawiły się nowe znaki „Stop wypadkom-zachowaj ostrożność”. Znaki ustawiono przy przejściach dla pieszych z inicjatywy radomskiej policji. Inicjatywa ważna i potrzebna bo tylko w miniony poniedziałek, piesi w Radomiu popełnili aż 70 wykroczeń.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej