Dzisiaj jest: 7 Grudnia 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Agata, Ambroży, Marcin

„Pozwólcie nam pracować” - apelują posłowie PiS

poniedziałek, 01 luty 2016 20:04
Dział: Wiadomości
Autor 

Posłowie PiS apelują o spokojną pracę w Parlamencie. Szef radomskiego PiS Marek Suski, krytykując działania opozycji, mówi o próbie obalenia w Polsce demokratycznie wybranej władzy.

 

Zdaniem posła Marka Suskiego, opozycja nie uszanowała zasady nie krytykowania prac rządu przed upływem 100 dni jego funkcjonowania. - Dziś można powiedzieć, że ulotki KOD były drukowane na drugi dzień po przegranych przez PO wyborach. Mamy do czynienia z próbą obalenia demokratycznie wybranej władzy i uniemożliwienia pracy rządowi używając do tego zagranicznych instytucji – mówi Marek Suski, poseł Prawa i Sprawiedliwości. Zagraniczne instytucje, o których mówi poseł Marek Suski, to przede wszystkim Parlament Europejski. Zamieszanie z wyborem sędziów Trybunału Konstytucyjnego i prowadzona w tej kwestii przez opozycję krytyka działań PiS zainteresowały Brukselę. Dlatego teraz PiS apeluje do opozycji: „Pozwólcie nam pracować” - mówią parlamentarzyści tej partii.

Etykiety
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Radni PO: "Mieszkanie Plus to klapa"

  Radni Platformy Obywatelskiej chcą żeby miasto odzyskało tereny przy ulicy Tytoniowej przekazane do potrzeb rządowego programu Mieszkanie plus. Radni PO przygotowują specjalną uchwałę, w której będą chcieli przekazania tej działki spółce Administrator pod budowę tanich mieszkań pod wynajem w ramach Towarzystw Budownictwa Społecznego.

 • Konwoje wstydu jadą przez Polskę. Szybka reakcja prezesa PiS

  Po całej Polsce jeżdżą tzw. „konwoje wstydu”, które informują Polaków o nagrodach finansowych jakie otrzymali ministrowie rządu premier Beaty Szydło. Konwój pojawił się także w Radomiu. Chyba spełnił swoją rolę bo Jarosław Kaczyński, prezes PiS zapowiedział oddanie przez ministrów otrzymanych nagród na rzecz... Caritas.

 • Oświadczenie PiS

  Oświadczenie parlamentarzystów PiS Ziemi Radomskiej w sprawie przebudowy Wojska Polskiego:

 • PiS się niepokoi, a magistrat czeka na ruch wojewody

  „Czekamy na ruch wojewody, czyli na podpisanie umowy. Po podpisaniu w każdej chwili jesteśmy gotowi rozpocząć procedury związane z przebudową Wojska Polskiego” – tak władze Radomia komentują zarzuty PiS.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej