Dzisiaj jest: 5 Grudnia 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Krystyna, Sabina, Norbert
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

Windy na dworcu zniszczone już pierwszej nocy

sobota, 30 styczeń 2016 17:42
Dział: Wiadomości
Autor 

Windy na dworcu działają, ale już pierwszej nocy dwie z nich zostały zniszczone. W sobotę rano uszkodzenia zostały usunięte.

 

Remont tunelu zakończył się w grudniu, ale na uruchomienie wind trzeba było poczekać dłużej. Od piątku windy są czynne. Mają ułatwiać dostęp do tunelu i wejście na perony osobom niepełnosprawnym, rodzicom z dziećmi w wózkach czy rowerzystom. Ale już pierwszej nocy dwie spośród czterech wind zostały uszkodzone. W jednej ktoś kopnął w panel sterujący i go wgiął. Kopnął – bo, jak relacjonowali nam pracownicy firmy, która zajmuje się konserwacją dźwigów, i na drzwiach, i na samym panelu widać było ślady butów. W korytarzach prowadzących do wind – mokre kałuże. Może to tylko woda. A może ktoś uznał, że można się tam załatwiać. Zniszczone panele zostały już wymienione. Naprawy wykonano w sobotę rano. W chwili, gdy byliśmy na dworcu windy znów działały.

Etykiety
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Kamienice Gąski i Esterki doczekają się remontu

  Kamienice Gąski i Esterki stojące na radomskim Rynku, pozostaną w zasobach Muzeum im. Jacka Malczewskiego i zostaną wyremontowane. Takie zapewnienie złożył przebywający w Radomiu marszałek Mazowsza Adam Struzik.

 • MZDiK poczeka na oferty dłużej

  Nie do 8 a do 10 maja Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu czeka na oferty o firm zainteresowanych przebudową alei Wojska Polskiego, Żółkiewskiego i Zwolińskiego. Przesunięcie terminu przyjmowania ofert spowodowane jest dużą ilością zapytań od firm zainteresowanych tym przetargiem.

 • Trwa remont Placu Jagiellońskiego

  Prace wykonuje firma Rosa-Bud. Inwestycja ma zakończyć się w sierpniu. Koszt przebudowy to 6 milionów 400 tysięcy złotych.

 • Trwają roboty drogowe na ulicy Struga

  Uwaga kierowcy i piesi. Na ulicy Struga w pobliżu skrzyżowania z ulicą 25 Czerwca trwają roboty drogowe prowadzone przez Wodociągi Miejskie. Prace spowodowały utrudnienia w ruchu, a także nową jego organizację.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej