Dzisiaj jest: 1 Grudnia 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Natalia, Blanka, Eligiusz
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

Jeden kandydat na dyrektora MZDiK

środa, 27 styczeń 2016 18:08
Dział: Wiadomości
Autor 

Już nie trzy, a tylko jedna kandydatura liczy się w grze o fotel dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji. Dziś otwarto oferty.

 

Na ogłoszony przez magistrat konkurs na stanowisko dyrektora MZDiK wpłynęły trzy oferty. Ale w grze pozostał już tylko jeden kandydat. Dwie oferty odrzucono. Ze względów formalnych. - Kandydaci nie udokumentowali swojego doświadczenia zawodowego. Ze względów formalnych te oferty musiały zostać odrzucone – wyjaśnia Konrad Frysztak, wiceprezydent Radomia. Oferta, która spełnia wymogi formalne i nadal będzie rozpatrywana przez komisję konkursową, została złożona przez osobę z Kielc. Wiceprezydent nie podaje jej imienia i nazwiska. - To kandydat zamieszkały w Kielcach. Ma doświadczenie w firmach budujących drogi. Będziemy w najbliższych dniach rozmawiać o wizji funkcjonowania MZDiK i wiedzy kandydata – mówi Konrad Frysztak. Prawdopodobnie w piątek odbędzie się rozmowa z kandydatem. Fotel dyrektora zwolnił się po odwołaniu z tej funkcji Kamila Tkaczyka w październiku ubiegłego roku. W ostatnim czasie pojawiły się informacje o tym, że stanowisko zostanie powierzone radnemu PO Andrzejowi Łuczyckiemu, co zresztą przyznał sam radny. Ale strony nie doszły do porozumienia. Andrzej Łuczycki dyrektorem nie został, a magistrat ogłosił konkurs. Wkrótce znane ma być jego rozstrzygnięcie.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Pieśni patriotyczne w PSP nr 15

  Konkurs Pieśni Patriotycznej w PSP 15 odbył się dopiero po raz trzeci. Ale w przyszłości impreza ma stać się radomską tradycją. Bo to dobra okazja do szerzenia patriotyzmu i szansa dla muzycznych talentów.

 • MZDiK zamknie ulicę Wernera

  Trwa przebudowa skrzyżowania ulic Szarych Szeregów, Mireckiego i Wernera. Przebudowa pociąga za sobą utrudnienia w ruchu. I na takie utrudnienia od poniedziałku będą musieli przygotować się kierowcy. Dal ruchu zostanie zamknięta ulica Wernera, na odcinku od hal mięsnych do skrzyżowania.

 • Konkurs rozstrzygnięty

  W XIII LO im. Polskich Noblistów w Radomiu rozstrzygnięto konkurs przyrodniczy „Parki Narodowe Polski Północnej”. W finale konkursie startowały reprezentacje pięciu szkół z ternu Radomia i powiatu radomskiego.

 • MZDiK zamyka ulicę Mireckiego. Będą utrudnienia

  W radomskiej „Łaźni” trwa XXV Ogólnopolski Turniej Śpiewających Poezję. W tym roku odbywa się innej formule. Nie ma konkursu. W sobotę w Łaźnia zaprasza na koncert mega gwiazdy - wystąpi Stanisław Soyka. O szczegółach koncertu mówi Beata Drozdowska.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej