Dzisiaj jest: 7 Grudnia 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Agata, Ambroży, Marcin

Andrzej Łuczycki dyrektorem MZDiK?

poniedziałek, 04 styczeń 2016 18:11
Dział: Wiadomości
Autor 

Andrzej Łuczycki, radny Platformy Obywatelskiej - jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie - jest najpoważniejszym kandydatem do objęcia funkcji dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji. Magistrat nie chce komentować tej informacji.

 

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji bez dyrektora pozostaje od 1 listopada ubiegłego roku. Obowiązki dyrektora pełni Jacek Podsiadło, dotychczasowy zastępca odwołanego wtedy z funkcji dyrektora MZDiK Kamila Tkaczyka. Sam Kamil Tkaczyk pozostaje na trzymiesięcznym wypowiedzeniu umowy o pracę. Nieoficjalnie, coraz częściej i coraz głośniej mówi się o tym, że nowym dyrektorem MZDiK zostanie Andrzej Łuczycki. Wiceprezydent Radomia Konrad Frysztak nie potwierdza tej informacji. - Nie będę komentował czegoś, co zaczyna się robić jakąś legendą medialną czy historią miejską. Żadne decyzje nie zapadły. Ważne jest, żeby MZDiK sprawnie działał na rzecz mieszkańców – mówi Konrad Frysztak, wiceprezydent Radomia. Nazwisko nowego dyrektora MZDiK – także jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie – będzie znane najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu.

Etykiety
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • MZDiK zamknie ulicę Wernera

  Trwa przebudowa skrzyżowania ulic Szarych Szeregów, Mireckiego i Wernera. Przebudowa pociąga za sobą utrudnienia w ruchu. I na takie utrudnienia od poniedziałku będą musieli przygotować się kierowcy. Dal ruchu zostanie zamknięta ulica Wernera, na odcinku od hal mięsnych do skrzyżowania.

 • MZDiK zamyka ulicę Mireckiego. Będą utrudnienia

  W radomskiej „Łaźni” trwa XXV Ogólnopolski Turniej Śpiewających Poezję. W tym roku odbywa się innej formule. Nie ma konkursu. W sobotę w Łaźnia zaprasza na koncert mega gwiazdy - wystąpi Stanisław Soyka. O szczegółach koncertu mówi Beata Drozdowska.

 • Kukiz'15 chce dymisji dyrektora MZDiK

  Członkowie radomskich struktur Kukiz'15 żądają dymisji dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Radomiu. Dlaczego ? Powodów – ich zdaniem - jet wiele. Jednym z nich jest niegospodarność Piotra Wójcika.

 • MZDiK stracił cierpliwość. 400 tysięcy złotych kar

  400 tysięcy złotych kar naliczył MZDiK firmie R&G Mielec za wadliwie działające w Radomiu biletomaty. Jak mówi Dawid Puton, rzecznik MZDIK, kary są efektem opieszałości mieleckiej firmy w naprawie biletomatów mimo wielokrotnych próśb i napomnień ze strony MZDiK.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej