Dzisiaj jest: 26 Listopada 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Konrad, Leonard, Sylwester
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

„Perła Powiatu” po raz piąty. Dla kogo?

sobota, 02 styczeń 2016 15:57
Dział: Wiadomości
Autor 

Rusza kolejna edycja Konkursu Gospodarczego Starosty Radomskiego „Perła Powiatu”. Perły otrzymują firmy i gospodarstwa, które prężnie działają na terenie powiatu.

 

Już po raz piąty starosta radomski organizuje konkurs gospodarczy „Perła Powiatu”. - Konkurs ma za zadanie prezentować tych, którzy dobrze radzą sobie w gospodarce. Dotyczy to dwóch dziedzin: przedsiębiorców i rolników – wyjaśnia Mirosław Ślifirczyk, starosta radomski. „Perły Powiatu” przyznawane są w pięciu kategoriach: Mała Firma Roku, Firma Roku, Małe Gospodarstwo Rolne, Gospodarstwo Rolne i Produkt Roku. Od 4 stycznia będzie można składać zgłoszenia do tegorocznego konkursu. - Zgłoszenia mogą przesyłać wójtowie i burmistrzowie. Na nich liczymy najbardziej bo to doskonała promocja dla samorządów – twierdzi Mirosław Ślifirczyk. Ale zgłaszać do nagrody mogą także organizacje reprezentujące przedsiębiorców i rolników, jak również sami rolnicy i przedsiębiorcy. Wręczenie nagród odbędzie się podczas konkursowej gali, którą zaplanowano na 1 kwietnia.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Pieśni patriotyczne w PSP nr 15

  Konkurs Pieśni Patriotycznej w PSP 15 odbył się dopiero po raz trzeci. Ale w przyszłości impreza ma stać się radomską tradycją. Bo to dobra okazja do szerzenia patriotyzmu i szansa dla muzycznych talentów.

 • Konkurs rozstrzygnięty

  W XIII LO im. Polskich Noblistów w Radomiu rozstrzygnięto konkurs przyrodniczy „Parki Narodowe Polski Północnej”. W finale konkursie startowały reprezentacje pięciu szkół z ternu Radomia i powiatu radomskiego.

 • "Perły Powiatu" w Iłży

  Wyjątkowo, bo w Iłży odbył się finał VII Edycji Konkursu Gospodarczego Starosty Radomskiego "Perły Powiatu". Nagrodzone zostały firmy, które w sposób szczególny wyróżniają się swoją działalnością w powiecie radomskim.

 • "Mój Radom" z kartonu

  W XIII Liceum Ogólnokształcącym im. Polskich Noblistów w Radomiu, rozstrzygnięto konkurs na małą formę przestrzenną „Mój Radom”. W konkursie mogli wziąć udział uczniowie szkół podstawowych. Ich zadaniem było wykonanie makiet znanych budynków w Radomiu.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej