Dzisiaj jest: 24 Maja 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Joanna, Zuzanna, Milena
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

Jasełka u najmłodszych

piątek, 25 grudzień 2015 12:27
Dział: Wiadomości
Autor  Julia Grzesiak

Boże Narodzenie to czas cudów i spełniania marzeń. Marzyć może każdy, marzenia ma także przedszkole numer 11. Placówka zaprosiła nas do siebie na jasełka.

- Niechaj ziemię rozśpiewa kolęda, każdy dom i każdego z nas. Niechaj piękne, bożonarodzeniowe święta niosą wszystkim betlejemski blask. Tak na jasełka zaprosiło Publiczne Przedszkole numer 11 w Radomiu. W przygotowania zaangażowani byli rodzice oraz nauczyciele. Tradycyjnie były kolędy i dzielenie się opłatkiem. Były także podziękowania. - Mamy wspaniałe przedszkole, rodziców, wspaniałe dzieci i dzięki temu podtrzymujemy tak wiele tradycji. Robimy wspólnie bardzo wiele, ta współpraca z rodzicami i naszymi sympatykami oraz sponsorami jest naprawdę wyjątkowa. Serdecznie chcę dzisiaj za to wszystko podziękować i życzyć Wesołych Świąt, szczęśliwego Nowego Roku wszystkim naszym sympatykom – mówi dyrektor przedszkola numer 11, Jolanta Tworek. Przedszkole ma także swoje marzenia na nadchodzący 2016 rok. - Oczywiście, że mamy marzenia. Chcemy ocieplić budynek na ulicy Chałubińskiego, polepszyć drogę do przedszkola – dodaje Jolanta Tworek. W przedstawieniu wzięło udział ponad dwadzieścioro maluchów z grupy „Słoneczka”. Przygotowania trwały od połowy listopada.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Artykuły powiązane

 • Pieniądze dla przedszkoli w ramach unijnego programu

  Za prawie 2,5 miliona złotych w ramach projektu „Idzie szkrab w wielki świat” zostaną wyposażone nowe oddziały przedszkole w Radomiu. Pieniądze pochodzą z Unii Europejskiej. Ponad 1300 maluchów będzie mogło skorzystać z zajęć psychoruchowych, a dzieci niepełnosprawne z zajęć terapeutycznych.

 • Nowoczesne przedszkole w zabytkowym budynku. Trwa remont

  Przy ul. Kilińskiego w Radomiu trwa remont zabytkowego budynku, w którym mieścić się ma nowoczesne przedszkole. W przyszłym roku naukę w przedszkolu ma rozpocząć blisko 300 dzieci.

 • Remont dawnego „plastyka” niebawem. Będzie przedszkole

  Miasto podpisało umowę z wykonawcą remontu budynku po dawnym „Plastyku”. Prace przeprowadzi Zakład Remontowo Budowlany Mariana Wencla. Po remoncie w tym budynku będzie mieściło się przedszkole.

 • Za co dzieci kochają babcię i dziadka? Niektórzy zaskakują

  Przedszkolaki z przedszkola numer 11 z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka przygotowały akademię. Były wierszyki i piosenki, a my przy tej okazji spytaliśmy maluchów za co kochają babcie i dziadków. Mają wiele powodów.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej