Dzisiaj jest: 5 Lutego 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Adelajda, Agata, Izydor
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

Kolędują z Telewizją Dami

sobota, 12 grudzień 2015 15:35
Dział: Wiadomości
Autor 

Blisko 20 osób, w tym politycy, sportowcy czy znani przedsiębiorcy biorą udział w tegorocznym nagraniu kolędy TV Dami. Już niebawem będą mogli państwo przekonać się, jak z kolędą radzą sobie m.in. Kim Adams z Rosy Radom, poseł Wojciech Skurkiewicz czy szefowa delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego

 

To kolęda przygotowana przez TV Dami w ubiegłe święta. Pójdźmy wszyscy do Stajenki śpiewało razem z nami ponad 20 osób, w tym prezydent miasta, posłowie, szefowie spółek, społecznicy czy sportowcy. Podobnie będzie w tym roku. Aranżację kolędy Jezus Malusieńki przygotował dla nas zespół Lustro. A śpiewają m.in. wiceprezydent Radomia, posłowie i senatorowie, szefowa delegatury urzędu wojewódzkiego, dyrektorzy instytucji, przedsiębiorcy, działacze sportowi i sportowcy. Najtrudniejsze zadanie bez wątpienia stanęło przez Kimem Adamsem, koszykarzem Rosy Radom. Bo przede wszystkim Kim musiał uporać się z niełatwą dla niego materią polskiego języka. Wspólnymi siłami jakoś poszło. Przed nami jeszcze dwa dni nagrań. Efekty usłyszą – i zobaczą państwo – w czasie świąt, oczywiście w Telewizji Dami.

Etykiety
Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

  • Kolędowanie po staropolsku. Trwają eliminacje

    To jedna z niewielu okazji do tego, żeby zaśpiewać lub wysłuchać kolęd i pastorałek staropolskich. Rozpoczął się festiwal „Staropolskie kolędowanie”.

  • Kolędują w DK Idalin

    Rozpoczęły się XVII Radomskie Spotkania z Kolędami i Pastorałkami. To jednocześnie eliminacje do Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek. Zwycięzców poznamy w niedzielę.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej