Dzisiaj jest: 8 Grudnia 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Maria, Wirginia, Wirgiliusz

Nielegalne perfumy. Za 800 tysięcy złotych

środa, 09 grudzień 2015 20:02
Dział: Wiadomości
Autor  Julia Grzesiak

300 gramów marihuany i podrabiane perfumy o wartości 800 tys. złotych zabezpieczyli mazowieccy policjanci na terenie powiatu białobrzeskiego. Zatrzymano jedną osobę.

 

Na terenie powiatu białobrzeskiego, na drodze krajowej numer 7 funkcjonariusze zatrzymali dostawczego mercedesa. W pojeździe prowadzonym przez 34-latka znajdowały się nielegalne perfumy o wartości ok. 800 tys złotych i 300 gramów marihuany o wartości ponad 13 tysięcy złotych. Mężczyźnie grozi do 8 lat więzienia. Policja przypomina, że w wyrobach kosmetycznych niewiadomego pochodzenia stosowane są nieprzebadane chemikalia.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Artykuły powiązane

 • Mateusz D. skazany

  Na 5 lat więzienia sąd skazał w środę 28-letniego Mateusza D., oskarżonego o spowodowanie w lipcu ubiegłego roku na ulicy Mieszka I w Radomiu wypadku, w którym zginęło starsze małżeństwo. Dodatkowo Mateusz D. dostał 10-letni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

 • Policja rozpoczęła akcję „majowy weekend”

  Na ulicach Radomia, drogach powiatu radomskiego i drogach Mazowsza, rozpoczęła się w piątek policyjna akcja „majowy weekend”. W związku ze zwiększona ilością majowych wyjazdów, pojawi się zdecydowanie więcej patroli policyjnej „drogówki”.

 • Mieli szczęście. Pomogli policjanci

  O prawdziwym szczęściu mogą mówić trzy młode osoby, które w minioną sobotę podróżowały peugeotem drogą numer 728. W miejscowości Stara Wieś auto zapaliło się podczas jazdy, ale kierowca i pasażerowie nie dostrzegli ognia. W porę całe zdarzenie zauważyli policjanci wracający z zabezpieczenia wizyty premiera Morawieckiego w Grójcu i Nowym Mieście.

 • W Radomiu pojawiły się nowe znaki...dla pieszych

  Uwaga piesi. W Radomiu pojawiły się nowe znaki „Stop wypadkom-zachowaj ostrożność”. Znaki ustawiono przy przejściach dla pieszych z inicjatywy radomskiej policji. Inicjatywa ważna i potrzebna bo tylko w miniony poniedziałek, piesi w Radomiu popełnili aż 70 wykroczeń.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej