Dzisiaj jest: 28 Stycznia 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Walery, Radomir, Karol
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

Otylia motywowała radomianki

sobota, 28 listopad 2015 14:24
Dział: Wiadomości
Autor 

Jeśli jesteś sobą to nie masz konkurencji – przekonywała kobiety radomskiego biznesu Otylia Jędrzejczak. Mistrzyni olimpijska była gościem specjalnym spotkania zorganizowanego dla przedsiębiorczych mieszkanek Radomia.

Nie ma rzeczy, do których się nie nadajesz. Są tylko takie, do których się słabo przykładasz – przekonywała Otylia Jędrzejczak kobiety radomskiego biznesu podczas spotkania zorganizowanego przez Annę Słopiecką i Małgorzatę Patynowską. Mistrzyni olimpijska spotkania motywacyjne prowadzi już od kilku lat. Jak mówi, psychologią się interesuje. Jest to zresztą część jej życia. - Bez tego, bez wzlotów i upadków, bez całej tej sinusoidy życia byłabym mniej wiarygodna – mówi. - Staram się przekazać to, czego nauczył mnie sport, a sport nauczył mnie jak pokonywać przeszkody w życiu – dodaje Otylia Jędrzejczak. Hasłem przewodnim tego spotkania były słowa: „Jeśli jesteś sobą to nie masz konkurencji”. Otylia Jędrzejczak przekonywała, że warto postawić na naturalność i oddać się pasji. Warto być sobą i w siebie wierzyć. Dziś – jak mówiła – wiele kobiet ma problem z zachowaniem właściwej równowagi. - W dzisiejszych czasach pędzimy za czymś, szukamy dodatkowych wrażeń, zapominając o malutkich rzeczach, które już mamy. Powinniśmy dostrzegać te małe rzeczy, cieszyć się z nich, żeby umieć docenić coś wielkiego. Równowaga jest bardzo ważna – przekonuje mistrzyni. Spotkanie dla przedsiębiorczych radomianek zorganizowano po raz trzeci. Organizatorzy zapraszają ekspertów, którzy uczą jak budować silne marki, zawsze jest też gość specjalny, no i okazja do rozmów i poznania się. - Te kobiety spotykają się po to, żeby się edukować, zdobyć wiedzę, potrafić zbudować rozpoznawalną markę, nawiązują relacje biznesowe - mówi Anna Słopiecka, organizatorka spotkań. Każde, dotychczasowe spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem dlatego organizatorki zamierzają rozwinąć skrzydła. Maja plany na spotkania przyszłoroczne, także pomysły na kolejnych, specjalnych gości. I zapowiadają, że będą to nie tylko kobiety.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

  • Radomscy biznesmeni podsumowują rok. Z zadowoleniem

    To dobry rok dla radomskich przedsiębiorców i wiele wskazuje na to, że lata kolejne także będą przynosiły pozytywne informacje – mówią przedstawiciele lokalnego biznesu, którzy uczestniczyli w dorocznym, świątecznym spotkaniu.

  • Studenci w Kombudzie. Firmy szukają młodych

    Jak pozyskiwać pracowników na coraz trudniejszym rynku? Można na przykład, jak radomska firma Kombud, nawiązać współpracę z technicznymi uczelniami wyższymi i zapraszać studentów na praktyki.

  • Innowacyjny biznes w Radomiu

    Odbiorą telefon, zaopiekują się klientem. Moja Recepcja to projekt, który wygrał konkurs na innowacyjne pomysły, współorganizowany przez radomski samorząd. Firma rozpoczyna działalność. Deklaruje chęć zatrudnienia 80 osób.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej