Dzisiaj jest: 6 Grudnia 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Mikołaj, Emilian, Leontyna

Autobusy MPK nie pojadą do Portu Lotniczego

środa, 25 listopad 2015 18:13
Dział: Wiadomości
Autor 

MZDiK likwiduje połączenia autobusowe z Portem Lotniczym na Sadkowie. Do odwołania zawieszone zostaną kursy autobusów linii numer 5 i 14.

Autobusy linii 5 i 14 do odwołania nie będą wykonywały kursów bezpośrednio do Portu Lotniczego. Wszystkie kursy w tym rejonie będą kończyły się na pętli Sadków / Lotnisko w okolicach skrzyżowania ulicy Lubelskiej z drogą wewnętrzną do Portu Lotniczego. MZDiK zawiesi także funkcjonowanie przystanków: Sadków / Lotnisko obok pętli w kierunku ulicy Porannej oraz Port Lotniczy przed terminalem. Zmiany, które wejdą w życie 28 listopada mają między innymi związek z nierealizowaniem przez port na Sadkowie jakichkolwiek połączeń pasażerskich.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Zwolnienia w Porcie Lotniczym Radom

  „W spółce Port Lotniczy Radom nastąpi redukcja zatrudnienia” - mówi Dorota Rajkowska, prezes spółki Port Lotniczy Radom. Dorota Rajkowska była gościem porannego studia TV Dami.

 • MZDiK zamknie ulicę Wernera

  Trwa przebudowa skrzyżowania ulic Szarych Szeregów, Mireckiego i Wernera. Przebudowa pociąga za sobą utrudnienia w ruchu. I na takie utrudnienia od poniedziałku będą musieli przygotować się kierowcy. Dal ruchu zostanie zamknięta ulica Wernera, na odcinku od hal mięsnych do skrzyżowania.

 • MZDiK zamyka ulicę Mireckiego. Będą utrudnienia

  W radomskiej „Łaźni” trwa XXV Ogólnopolski Turniej Śpiewających Poezję. W tym roku odbywa się innej formule. Nie ma konkursu. W sobotę w Łaźnia zaprasza na koncert mega gwiazdy - wystąpi Stanisław Soyka. O szczegółach koncertu mówi Beata Drozdowska.

 • Kukiz'15 chce dymisji dyrektora MZDiK

  Członkowie radomskich struktur Kukiz'15 żądają dymisji dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Radomiu. Dlaczego ? Powodów – ich zdaniem - jet wiele. Jednym z nich jest niegospodarność Piotra Wójcika.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej