Dzisiaj jest: 26 Maja 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Filip, Paulina, Marianna
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

Konkurs dla miłośników fotografii

sobota, 07 listopad 2015 14:20
Dział: Wiadomości
Autor 

Radomskie zakamarki książki” - to tytuł konkursu organizowanego przez miejską bibliotekę dla wielbicieli fotografii. Biblioteka czeka na zgłoszenia.

Czasu na przesyłanie zdjęć na konkurs „Radomskie zakamarki książki” jest bardzo dużo. Biblioteka przyjmuje zgłoszenia do 3 kwietnia przyszłego roku. - Jest to długi termin, dajemy możliwość sfotografowania biblioteki w różnych porach roku, od jesieni po wiosnę, a nawet i lato, jeśli komuś udało się takie zdjęcie zrobić – mówi Anna Skubisz-Szymanowska, dyrektor MBP w Radomiu. Zdjęcia mają przedstawiać nie tylko budynek siedziby głównej biblioteki. - Zależy nam również żeby pojawiły się fotografie ze wszystkich 14 filii na ternie Radomia. Mogą to być zdjęcia biblioteki, obiekty biblioteczne wewnątrz, ale i książki, wszystko, co zafascynowało autora zdjęć – wyjaśnia Anna Skubisz-Szymanowska.

Autorzy najlepszych fotografii otrzymają nagrody rzeczowe. Nagrodzone i wyróżnione zdjęcia znajdą się także na wystawie, która zostanie otwarta w bibliotece w maju przyszłego roku. Wybrane fotografie ozdobią także okładki „Bibliotekarza radomskiego”.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Pieśni patriotyczne w PSP nr 15

  Konkurs Pieśni Patriotycznej w PSP 15 odbył się dopiero po raz trzeci. Ale w przyszłości impreza ma stać się radomską tradycją. Bo to dobra okazja do szerzenia patriotyzmu i szansa dla muzycznych talentów.

 • Konkurs rozstrzygnięty

  W XIII LO im. Polskich Noblistów w Radomiu rozstrzygnięto konkurs przyrodniczy „Parki Narodowe Polski Północnej”. W finale konkursie startowały reprezentacje pięciu szkół z ternu Radomia i powiatu radomskiego.

 • "Mój Radom" z kartonu

  W XIII Liceum Ogólnokształcącym im. Polskich Noblistów w Radomiu, rozstrzygnięto konkurs na małą formę przestrzenną „Mój Radom”. W konkursie mogli wziąć udział uczniowie szkół podstawowych. Ich zadaniem było wykonanie makiet znanych budynków w Radomiu.

 • Radom na 8. miejscu, wygrał Zamość

  Radom zajął 8 miejsce w konkursie Świeć się z Energą. Zwyciężył Zamość, który zdobył prawie 75 tys. głosów. Do Radomia, jako jednego z finalistów konkursu, trafi sprzęt AGD o wartości 10 000 zł

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej