Dzisiaj jest: 27 Stycznia 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Angela, Jan, Przybysław

Kamil Tkaczyk odwołany

piątek, 30 październik 2015 17:26
Dział: Wiadomości
Autor 

Kamil Tkacz nie jest już dyrektorem Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji. Dziś został odwołany z tej funkcji przez prezydenta Radomia. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, odwołanie Kamila Tkaczyka ma związek z nieprawidłowościami przy budowie nowych wiaduktów na ulicy Żółkiewskiego.

Nieprawidłowości przy realizacji inwestycji na ulicy Żółkiewskiego miała wykazać kontrola, którą kilka tygodni temu przeprowadził magistrat. Ujawnienie tych nieprawidłowości – jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie – jest powodem odwołania Kamila Tkaczyka z funkcji dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji. Kamila Tkaczyka obowiązuje od 1 listopada trzymiesięczne wypowiedzenie umowy o pracę, ale bez prawa jej świadczenia. Kamil Tkaczyk w MZDiK pracował od 2009 roku. Dyrektorem spółki został w 2011 roku.

Etykiety
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • MZDiK zamknie ulicę Wernera

  Trwa przebudowa skrzyżowania ulic Szarych Szeregów, Mireckiego i Wernera. Przebudowa pociąga za sobą utrudnienia w ruchu. I na takie utrudnienia od poniedziałku będą musieli przygotować się kierowcy. Dal ruchu zostanie zamknięta ulica Wernera, na odcinku od hal mięsnych do skrzyżowania.

 • MZDiK zamyka ulicę Mireckiego. Będą utrudnienia

  W radomskiej „Łaźni” trwa XXV Ogólnopolski Turniej Śpiewających Poezję. W tym roku odbywa się innej formule. Nie ma konkursu. W sobotę w Łaźnia zaprasza na koncert mega gwiazdy - wystąpi Stanisław Soyka. O szczegółach koncertu mówi Beata Drozdowska.

 • Kukiz'15 chce dymisji dyrektora MZDiK

  Członkowie radomskich struktur Kukiz'15 żądają dymisji dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Radomiu. Dlaczego ? Powodów – ich zdaniem - jet wiele. Jednym z nich jest niegospodarność Piotra Wójcika.

 • MZDiK stracił cierpliwość. 400 tysięcy złotych kar

  400 tysięcy złotych kar naliczył MZDiK firmie R&G Mielec za wadliwie działające w Radomiu biletomaty. Jak mówi Dawid Puton, rzecznik MZDIK, kary są efektem opieszałości mieleckiej firmy w naprawie biletomatów mimo wielokrotnych próśb i napomnień ze strony MZDiK.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej